Aktywne obciazenie w anodzie

Przed wypowiedzią bardzo proszę o zapoznanie się z regulaminem tego działu.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn, OTLamp, Einherjer

Awatar użytkownika
TooL46_2
1875...2499 postów
1875...2499 postów
Posty: 2280
Rejestracja: ndz, 20 lipca 2008, 12:06
Lokalizacja: Seattle, WA

Re: Aktywne obciazenie w anodzie

Post autor: TooL46_2 »

Jesli mnie pamiec nie myli (co zdarza sie dosc czesto :D) to chyba kupilem worek tych LND150.

Wiec z Rs ~ 470 omow powinienem dostac te 0.7mA, zerkajac na note https://www.mouser.com/datasheet/3/282/ ... 041114.pdf (strona 4, wykres Id vs Rsource).
Pozdr,
-Tomek Drabas
________
‎"One should not pursue goals that are easily achieved. One must develop an instinct for what one can just barely achieve through one's greatest efforts."
—Albert Einstein

tomdrabas.com