Witam.
Poszukuję 2szt wtyków 14pin do gniazd jak na zdjęciu.
Stosowane były w ATARI ST.
Wtyki „DIN14”
Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn
-
Locutus
- 2500...3124 posty

- Posty: 2763
- Rejestracja: sob, 4 sierpnia 2007, 23:09
- Lokalizacja: LubLin
-
dzidek70
- 250...374 postów

- Posty: 276
- Rejestracja: wt, 9 stycznia 2007, 22:21
- Lokalizacja: dolnośląskie
Re: Wtyki „DIN14”
Witam.
Mam 1 kabel z tym wtykiem ( bez 3 szt.bolców).
Pozdrawiam
Mam 1 kabel z tym wtykiem ( bez 3 szt.bolców).
Pozdrawiam
-
namor
- 250...374 postów

- Posty: 324
- Rejestracja: pt, 12 listopada 2004, 17:01
-
TooL46_2
- 1875...2499 postów

- Posty: 2273
- Rejestracja: ndz, 20 lipca 2008, 12:06
- Lokalizacja: Seattle, WA
Re: Wtyki „DIN14”
OFFTOPIC
Ktora Atarke masz? Jak sie troche ogarne to w koncu moze usiade do restoracji mojej 1040STFM...
Pozdr,
-Tomek Drabas
________
"One should not pursue goals that are easily achieved. One must develop an instinct for what one can just barely achieve through one's greatest efforts."
—Albert Einstein
tomdrabas.com
-Tomek Drabas
________
"One should not pursue goals that are easily achieved. One must develop an instinct for what one can just barely achieve through one's greatest efforts."
—Albert Einstein
tomdrabas.com
-
Locutus
- 2500...3124 posty

- Posty: 2763
- Rejestracja: sob, 4 sierpnia 2007, 23:09
- Lokalizacja: LubLin
Re: Wtyki „DIN14”
Dzięki, ale "trochę za grubo"... kabel 2x droższy od flopanamor pisze: pn, 22 czerwca 2026, 19:38 Tutaj: https://allegro.pl/produkt/kabel-transm ... 8492268961
¯\_(ツ)_/¯
-
Locutus
- 2500...3124 posty

- Posty: 2763
- Rejestracja: sob, 4 sierpnia 2007, 23:09
- Lokalizacja: LubLin
Re: Wtyki „DIN14”
Na ten moment (uszkodzone) 1040ST i składam z kawałków 65XE zamiarem upgrade'u do 130XETooL46_2 pisze: pn, 22 czerwca 2026, 21:27 OFFTOPICKtora Atarke masz? Jak sie troche ogarne to w koncu moze usiade do restoracji mojej 1040STFM...
¯\_(ツ)_/¯
-
Danilewicz
- 500...624 posty

- Posty: 524
- Rejestracja: pn, 27 sierpnia 2012, 20:43
- Lokalizacja: Legnica
Re: Wtyki „DIN14”
Nie szybciej będzie zrobić taki wtyk samemu? Można powyciągać szpilki ze zwykłych dinów, wydrukować wzór ułożenia, nawiercić kawałek tworzywa dremelem i wtopić szpilki 
Pozdrawiam!
Marcel Danilewicz
Marcel Danilewicz
-
Locutus
- 2500...3124 posty

- Posty: 2763
- Rejestracja: sob, 4 sierpnia 2007, 23:09
- Lokalizacja: LubLin
Re: Wtyki „DIN14”
Wewnętrzne lenistwo każe spróbować pozyskać gotowca... jak się nie znajdzie 'gotowiec' to dokładnie taki mam planDanilewicz pisze: wt, 23 czerwca 2026, 11:48 Nie szybciej będzie zrobić taki wtyk samemu? Można powyciągać szpilki ze zwykłych dinów, wydrukować wzór ułożenia, nawiercić kawałek tworzywa dremelem i wtopić szpilki![]()
¯\_(ツ)_/¯