Wtyki „DIN14”

Ogłoszenia o poszukiwaniu lub kupnie elementów, urządzeń, sprzętu i literatury związanej z tematyką forum.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn

Awatar użytkownika
Locutus
2500...3124 posty
2500...3124 posty
Posty: 2760
Rejestracja: sob, 4 sierpnia 2007, 23:09
Lokalizacja: LubLin

Wtyki „DIN14”

Post autor: Locutus »

Witam.
Poszukuję 2szt wtyków 14pin do gniazd jak na zdjęciu.
Stosowane były w ATARI ST.
IMG_4364.jpeg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
¯\_(ツ)_/¯
dzidek70
250...374 postów
250...374 postów
Posty: 276
Rejestracja: wt, 9 stycznia 2007, 22:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Wtyki „DIN14”

Post autor: dzidek70 »

Witam.
Mam 1 kabel z tym wtykiem ( bez 3 szt.bolców).
Pozdrawiam
namor
250...374 postów
250...374 postów
Posty: 324
Rejestracja: pt, 12 listopada 2004, 17:01

Re: Wtyki „DIN14”

Post autor: namor »

Awatar użytkownika
TooL46_2
1875...2499 postów
1875...2499 postów
Posty: 2273
Rejestracja: ndz, 20 lipca 2008, 12:06
Lokalizacja: Seattle, WA

Re: Wtyki „DIN14”

Post autor: TooL46_2 »

OFFTOPIC :) Ktora Atarke masz? Jak sie troche ogarne to w koncu moze usiade do restoracji mojej 1040STFM...
Pozdr,
-Tomek Drabas
________
‎"One should not pursue goals that are easily achieved. One must develop an instinct for what one can just barely achieve through one's greatest efforts."
—Albert Einstein

tomdrabas.com