Wtyki „DIN14”

Ogłoszenia o poszukiwaniu lub kupnie elementów, urządzeń, sprzętu i literatury związanej z tematyką forum.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn

Awatar użytkownika
Locutus
2500...3124 posty
2500...3124 posty
Posty: 2763
Rejestracja: sob, 4 sierpnia 2007, 23:09
Lokalizacja: LubLin

Wtyki „DIN14”

Post autor: Locutus »

Witam.
Poszukuję 2szt wtyków 14pin do gniazd jak na zdjęciu.
Stosowane były w ATARI ST.
IMG_4364.jpeg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
¯\_(ツ)_/¯
dzidek70
250...374 postów
250...374 postów
Posty: 276
Rejestracja: wt, 9 stycznia 2007, 22:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Wtyki „DIN14”

Post autor: dzidek70 »

Witam.
Mam 1 kabel z tym wtykiem ( bez 3 szt.bolców).
Pozdrawiam
namor
250...374 postów
250...374 postów
Posty: 324
Rejestracja: pt, 12 listopada 2004, 17:01

Re: Wtyki „DIN14”

Post autor: namor »

Awatar użytkownika
TooL46_2
1875...2499 postów
1875...2499 postów
Posty: 2274
Rejestracja: ndz, 20 lipca 2008, 12:06
Lokalizacja: Seattle, WA

Re: Wtyki „DIN14”

Post autor: TooL46_2 »

OFFTOPIC :) Ktora Atarke masz? Jak sie troche ogarne to w koncu moze usiade do restoracji mojej 1040STFM...
Pozdr,
-Tomek Drabas
________
‎"One should not pursue goals that are easily achieved. One must develop an instinct for what one can just barely achieve through one's greatest efforts."
—Albert Einstein

tomdrabas.com
Awatar użytkownika
Locutus
2500...3124 posty
2500...3124 posty
Posty: 2763
Rejestracja: sob, 4 sierpnia 2007, 23:09
Lokalizacja: LubLin

Re: Wtyki „DIN14”

Post autor: Locutus »

namor pisze: pn, 22 czerwca 2026, 19:38 Tutaj: https://allegro.pl/produkt/kabel-transm ... 8492268961
Dzięki, ale "trochę za grubo"... kabel 2x droższy od flopa :shock:
¯\_(ツ)_/¯
Awatar użytkownika
Locutus
2500...3124 posty
2500...3124 posty
Posty: 2763
Rejestracja: sob, 4 sierpnia 2007, 23:09
Lokalizacja: LubLin

Re: Wtyki „DIN14”

Post autor: Locutus »

TooL46_2 pisze: pn, 22 czerwca 2026, 21:27 OFFTOPIC :) Ktora Atarke masz? Jak sie troche ogarne to w koncu moze usiade do restoracji mojej 1040STFM...
Na ten moment (uszkodzone) 1040ST i składam z kawałków 65XE zamiarem upgrade'u do 130XE :lol:
¯\_(ツ)_/¯
Awatar użytkownika
Danilewicz
500...624 posty
500...624 posty
Posty: 524
Rejestracja: pn, 27 sierpnia 2012, 20:43
Lokalizacja: Legnica

Re: Wtyki „DIN14”

Post autor: Danilewicz »

Nie szybciej będzie zrobić taki wtyk samemu? Można powyciągać szpilki ze zwykłych dinów, wydrukować wzór ułożenia, nawiercić kawałek tworzywa dremelem i wtopić szpilki :)
Pozdrawiam!
Marcel Danilewicz
Awatar użytkownika
Locutus
2500...3124 posty
2500...3124 posty
Posty: 2763
Rejestracja: sob, 4 sierpnia 2007, 23:09
Lokalizacja: LubLin

Re: Wtyki „DIN14”

Post autor: Locutus »

Danilewicz pisze: wt, 23 czerwca 2026, 11:48 Nie szybciej będzie zrobić taki wtyk samemu? Można powyciągać szpilki ze zwykłych dinów, wydrukować wzór ułożenia, nawiercić kawałek tworzywa dremelem i wtopić szpilki :)
Wewnętrzne lenistwo każe spróbować pozyskać gotowca... jak się nie znajdzie 'gotowiec' to dokładnie taki mam plan 8)
¯\_(ツ)_/¯