RSZ48 chassis i gałka

Ogłoszenia o sprzedaży lub przekazaniu elementów, urządzeń, literatury o tematyce związanej z tematyką forum.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn

Awatar użytkownika
Marcin K.
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6577
Rejestracja: śr, 18 stycznia 2006, 16:45
Lokalizacja: Kolonia Poczesna, jo90nq

RSZ48 chassis i gałka

Post autor: Marcin K. »

Cześć. W stanie średnim oddam za 10zł plus wysyłka chassis do RSZ48 plus gałka przełącznika zakresów do posklejania. Chassis było "naprawiane", pod spodem elementy późniejsze, cewkę p.cz. ktoś próbował nawijać, brak trafa i brak bębna z cewkami od zakresów.
Ktoś chętny czy złom?
Pozdrawiam, Marcin.
μ Ω Σ Φ π
SQ9MYU