Cześć. W stanie średnim oddam za 10zł plus wysyłka chassis do RSZ48 plus gałka przełącznika zakresów do posklejania. Chassis było "naprawiane", pod spodem elementy późniejsze, cewkę p.cz. ktoś próbował nawijać, brak trafa i brak bębna z cewkami od zakresów.
Ktoś chętny czy złom?
Pozdrawiam, Marcin.
RSZ48 chassis i gałka
Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn
-
Marcin K.
- 6250...9374 posty

- Posty: 6577
- Rejestracja: śr, 18 stycznia 2006, 16:45
- Lokalizacja: Kolonia Poczesna, jo90nq
RSZ48 chassis i gałka
μ Ω Σ Φ π
SQ9MYU
SQ9MYU