Na razie zapytanie

Ogłoszenia o sprzedaży lub przekazaniu elementów, urządzeń, literatury o tematyce związanej z tematyką forum.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn

ballasttube
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Posty: 3760
Rejestracja: czw, 25 marca 2010, 00:12

Na razie zapytanie

Post autor: ballasttube »

Witam.
Może będę miał słuchawki nagłowne z Drugiej Wojny,
wojskowe,chyba - niemieckie,do odbudowy, bez kabłąka.
Czy byliby Chętni? Prawdziwy zabytek,widziałem je już.
Działać dalej?
Odstąpiłbym tylko po koszcie przesyłki.
Oczywiście, darmowy odbiór w Trójmieście -malternatywny,

Ale, znając topografię lokalizacji Szanownych
Koleżeństwa, podałem najpierw pierwszą opcję.
Poproszę o odpowiedź.
Jacek "b/t"
Olkus
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Posty: 3137
Rejestracja: śr, 12 maja 2021, 10:57
Lokalizacja: Kraków/Węglówka

Re: Na razie zapytanie

Post autor: Olkus »

Ja bym był chętny.

Pozdrawiam,
A.
Kupię lampy: 35Z4GT, 12K8GT,
Awatar użytkownika
-kraz-
5...9 postów
5...9 postów
Posty: 9
Rejestracja: czw, 24 czerwca 2021, 23:32

Re: Na razie zapytanie

Post autor: -kraz- »

Chętni są :)
ballasttube
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Posty: 3760
Rejestracja: czw, 25 marca 2010, 00:12

Re: Na razie zapytanie

Post autor: ballasttube »

Dziękuję, Kolego Hieronimie.
Na razie sorry, Kolega Piotr Locutus zarezerwował na PRV.
Jestem w trakcie uzyskiwania przedmiotu.
Jeszcze nie mogę sfinalizować.
Pozdrawiam.
Jacek