Witam.
Może będę miał słuchawki nagłowne z Drugiej Wojny,
wojskowe,chyba - niemieckie,do odbudowy, bez kabłąka.
Czy byliby Chętni? Prawdziwy zabytek,widziałem je już.
Działać dalej?
Odstąpiłbym tylko po koszcie przesyłki.
Oczywiście, darmowy odbiór w Trójmieście -malternatywny,
Ale, znając topografię lokalizacji Szanownych
Koleżeństwa, podałem najpierw pierwszą opcję.
Poproszę o odpowiedź.
Jacek "b/t"
Na razie zapytanie
Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn
-
ballasttube
- 3125...6249 postów

- Posty: 3760
- Rejestracja: czw, 25 marca 2010, 00:12
-
Olkus
- 3125...6249 postów

- Posty: 3137
- Rejestracja: śr, 12 maja 2021, 10:57
- Lokalizacja: Kraków/Węglówka
-
-kraz-
- 5...9 postów

- Posty: 9
- Rejestracja: czw, 24 czerwca 2021, 23:32
Re: Na razie zapytanie
Chętni są 
-
ballasttube
- 3125...6249 postów

- Posty: 3760
- Rejestracja: czw, 25 marca 2010, 00:12
Re: Na razie zapytanie
Dziękuję, Kolego Hieronimie.
Na razie sorry, Kolega Piotr Locutus zarezerwował na PRV.
Jestem w trakcie uzyskiwania przedmiotu.
Jeszcze nie mogę sfinalizować.
Pozdrawiam.
Jacek
Na razie sorry, Kolega Piotr Locutus zarezerwował na PRV.
Jestem w trakcie uzyskiwania przedmiotu.
Jeszcze nie mogę sfinalizować.
Pozdrawiam.
Jacek