Wzmacniacz z książeczki Valvo

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn, OTLamp, Einherjer

traxman
75...99 postów
75...99 postów
Posty: 85
Rejestracja: wt, 13 stycznia 2026, 06:36

Re: Wzmacniacz z książeczki Valvo

Post autor: traxman »

Myślałem bardziej o czymś takim, bo dalej prąd z głośnika płynie przez obwody wejściowe:
0b.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Olkus
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Posty: 3137
Rejestracja: śr, 12 maja 2021, 10:57
Lokalizacja: Kraków/Węglówka

Re: Wzmacniacz z książeczki Valvo

Post autor: Olkus »

Trochę więcej pozmieniałem, teraz jest moim zdaniem dobrze:
AD149 PCB5.png
Pozdrawiam,
A.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kupię lampy: 35Z4GT, 12K8GT,