Wzmacniacz z książeczki Valvo
Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn, OTLamp, Einherjer
-
traxman
- 75...99 postów

- Posty: 85
- Rejestracja: wt, 13 stycznia 2026, 06:36
Re: Wzmacniacz z książeczki Valvo
Myślałem bardziej o czymś takim, bo dalej prąd z głośnika płynie przez obwody wejściowe:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
Olkus
- 3125...6249 postów

- Posty: 3137
- Rejestracja: śr, 12 maja 2021, 10:57
- Lokalizacja: Kraków/Węglówka
Re: Wzmacniacz z książeczki Valvo
Trochę więcej pozmieniałem, teraz jest moim zdaniem dobrze:
Pozdrawiam,
A.
A.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kupię lampy: 35Z4GT, 12K8GT,