Mam fajny dipol Inv V ( antena podparta na 15 mtr. maszcie) Ramiona po 19 mtr. w dół. Ale wystarczy 2 metry drutu. Dodam jeszcze preselektor.nixie2 pisze: A antenkę to jaka Kolega ma?
I co robi ten klawisz lokal? Zmniejsza czułość czy jest to dodatkowy obwód poprawiający selektywność?
Local naciskasz i masz np. Warszawę 1 , czyli słuchasz radia Bukareszt, ale na jedynce leci kronika sportowa to robisz klik i słuchasz Jedynki, klik i wracasz do Bukaresztu. Wygodne jak np. w dzień słuchałeś Warszawy a wieczorem Wolnej Europy

Zamierzam sprawdzić emisję lamp i te słabawe wymienić, bo wszystkie są oryginalne , z banderolami a magiczne oczko świeciło ledwo ledwo co. Nie wiem jak ma się trwałość magicznych oczek do trwałości reszty lamp, ale zużycie to chyba idzie mnie więcej podobnie? Czy jakoś inaczej?
Pomierzyć trzeba
