Wisła

Lampowe odbiorniki telewizyjne i wszystko co jest z nimi związane.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn, OTLamp, Einherjer

cirrostrato
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6668
Rejestracja: sob, 5 listopada 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wisła

Post autor: cirrostrato »

Znowu Wisełka na Allegro i blisko mnie.Tylko że już dzwoniłem do właściciela i nie startuję....Jednak spróbuję...
Popierając kogoś warto sprawdzić jaki jest jego termin ważności.
cirrostrato
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6668
Rejestracja: sob, 5 listopada 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wisła

Post autor: cirrostrato »

1226zł i cena minimalna nie przebita!!!!!A ja tak sobie pogadałem z adamemstarzykiem(wystawił) i wiem ,że tej ceny TA Wisła nie warta.
Popierając kogoś warto sprawdzić jaki jest jego termin ważności.
Awatar użytkownika
Jarosław
625...1249 postów
625...1249 postów
Posty: 1104
Rejestracja: pt, 27 lutego 2004, 11:08
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wisła

Post autor: Jarosław »

Witam.
I do tego kineskop nie oryginalny: zbyt krótka szyjka (tak jak w moim przypadku).
Z tego co widzę na zdjęciach nie jest to 31ŁK2B :roll:
Inna Wisła obecna teraz na aukcji też ma nieoryginalny kineskop.
Pesymista to dobrze poinformowany optymista...
cirrostrato
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6668
Rejestracja: sob, 5 listopada 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wisła

Post autor: cirrostrato »

http://www.allegro.pl/item381476991_tel ... wisla.htmlSerce boli.I jeśli okular mnie nie zawodzi to malowane jak leci srebrzanką(6P9 też?).
Popierając kogoś warto sprawdzić jaki jest jego termin ważności.
Awatar użytkownika
Marcin K.
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6577
Rejestracja: śr, 18 stycznia 2006, 16:45
Lokalizacja: Kolonia Poczesna, jo90nq

Re: Wisła

Post autor: Marcin K. »

cirrostrato pisze:http://www.allegro.pl/item381476991_tel ... wisla.htmlSerce boli.I jeśli okular mnie nie zawodzi to malowane jak leci srebrzanką(6P9 też?).
O qwa, teraz to gość przesadził! Ciekawe tylko jaka jest cena minimalna? 200zł mogę mu dać za ten sprzęt...
μ Ω Σ Φ π
SQ9MYU
k24
625...1249 postów
625...1249 postów
Posty: 1228
Rejestracja: ndz, 31 października 2004, 18:32

Re: Wisła

Post autor: k24 »

cirrostrato pisze:http://www.allegro.pl/item381476991_tel ... wisla.htmlSerce boli.I jeśli okular mnie nie zawodzi to malowane jak leci srebrzanką(6P9 też?).
Fuchę odstawił - albo farby mu brakło. Nie umazał głośników. :lol:
cirrostrato
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6668
Rejestracja: sob, 5 listopada 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wisła

Post autor: cirrostrato »

ufoglonojad pisze:Miejmy nadzieję, że inwestorzy z giełdy nie przerzucą się na antyki :?
Jak dziś poczytałem o ,,osiągnięciach" OFE(dokładnie wszystkich) to nawet inwestycja w starocie dałaby lepsze efekty finansowe...
Popierając kogoś warto sprawdzić jaki jest jego termin ważności.
cirrostrato
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6668
Rejestracja: sob, 5 listopada 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wisła

Post autor: cirrostrato »

http://www.allegro.pl/item436868811_tel ... ukcja.html Może nowy właściciel Wisełki powie coś o tym TV jak już go sprowadzi bo sporo ludzi ma opory(i ja też po rozmowie ze sprzedającym) kupować coś u USTUSa...
Popierając kogoś warto sprawdzić jaki jest jego termin ważności.
Awatar użytkownika
Jarosław
625...1249 postów
625...1249 postów
Posty: 1104
Rejestracja: pt, 27 lutego 2004, 11:08
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wisła

Post autor: Jarosław »

Witam.
Dlaczego?
Pesymista to dobrze poinformowany optymista...
Awatar użytkownika
Marcin K.
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6577
Rejestracja: śr, 18 stycznia 2006, 16:45
Lokalizacja: Kolonia Poczesna, jo90nq

Re: Wisła

Post autor: Marcin K. »

Ufoglonojad moje gratulencje :) Jak wygląda sprawa z Twoją kolekcją? Jakie tam okazy stoją (najstarsze)?
Pozdrawiam!
μ Ω Σ Φ π
SQ9MYU
cirrostrato
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6668
Rejestracja: sob, 5 listopada 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wisła

Post autor: cirrostrato »

ufoglonojad pisze:Witam.
Dlaczego?
To temat na pw ale dopiero jak będziesz miał ,,namacalnie" Wisełkę.A USTUS sprzedawał sporo ,,kawałków" Wisły stąd(może) pewna taka nieśmiałość kupujących (i moja).Ale ciekaw jestem ogromnie stanu tego TV i z góry gratuluję zakupu,cena przyzwoita a przyszłość pokarze co w środku.
Popierając kogoś warto sprawdzić jaki jest jego termin ważności.
Awatar użytkownika
Marcin K.
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6577
Rejestracja: śr, 18 stycznia 2006, 16:45
Lokalizacja: Kolonia Poczesna, jo90nq

Re: Wisła

Post autor: Marcin K. »

Szkoda że gość nie wkleił zdjęć środka Wisły ale mamy nadzieje że Ufoglonojad to zrobi :)
A swoją drogą czy ktoś wie za ile ostatnio poszedł Rubens na Allegro? Nie pamiętam skąd on był ale pamiętam że zdjęcia w jakiejś stodole były robione i był dość zakurzony. Jestem ciekawy bo miał oryginalny kineskop 14".
μ Ω Σ Φ π
SQ9MYU
cirrostrato
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6668
Rejestracja: sob, 5 listopada 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wisła

Post autor: cirrostrato »

http://www.allegro.pl/item523806601_tel ... erski.html Jestem cienki Bolek niestety!!!!!!!
Popierając kogoś warto sprawdzić jaki jest jego termin ważności.
OTLamp

Re: Wisła

Post autor: OTLamp »

Ale to B, a Ty przecież szukasz A?
cirrostrato
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6668
Rejestracja: sob, 5 listopada 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wisła

Post autor: cirrostrato »

Właśnie dostałem odpowiedź od nowego właściciela wylicytowanej Wisły:,,witam pana bardzo gorąco..miło szłyszeć że zajmował się pan tym kiedyś zawodowo ..ja zaś muszę przyznać że też otarłem się jeszcze o starą szkołe naprawiania lampiaków co prawda nie typu Wisła ale Ametystów 1012 czy Neptunów 413 itp.a wracając do poczciwej Wisły jest to mój już czwarty egzemplarz w tym jedna na podzespołach ZSRR ..pozatym cztery Belwederki w tym jeden igiełka...pozdrawiam i dziękuje za kontakt..".Cztery Wisły w tym jedna A, to naprawdę robi(zwłaszcza na mnie) wrażenie.
Popierając kogoś warto sprawdzić jaki jest jego termin ważności.