Radio ?

Radioodbiorniki lampowe i wszystko co jest z nimi związane.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn, OTLamp, Einherjer

Awatar użytkownika
-kraz-
10...14 postów
10...14 postów
Posty: 11
Rejestracja: czw, 24 czerwca 2021, 23:32

Radio ?

Post autor: -kraz- »

Wrażenia z Motoweteranbazar, kupiłem radio i do końca nie wiem jaką ma nazwę, pomóżcie....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
OTLamp
1250...1874 posty
1250...1874 posty
Posty: 1408
Rejestracja: śr, 7 października 2020, 21:02

Re: Radio ?

Post autor: OTLamp »

Wczesna wersja radia Calypso, z okiem EM4 lub EM34.
Awatar użytkownika
-kraz-
10...14 postów
10...14 postów
Posty: 11
Rejestracja: czw, 24 czerwca 2021, 23:32

Re: Radio ?

Post autor: -kraz- »

Podejżewałem że to Kalypso ale nie byłem pewien, dla równowagi na drugą rękę kupiłem Telefunkena Symphonika Sz755, dzięki za informację Hieronim.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.