Zapraszamy do reklamy
Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn, OTLamp, Einherjer
-
tszczesn
- moderator
- Posty: 11542
- Rejestracja: wt, 12 sierpnia 2003, 09:14
- Lokalizacja: Otwock
Zapraszamy do reklamy
https://ninateka.pl/movies,1/melodie-swiata,10470 - reklama Telefunkena. Na razie innej nie znalazłem. W szczególności chciałbym wiedzieć co było na płycie reklamowej Philipsa 4-38.
-
pawfil
- 125...249 postów

- Posty: 224
- Rejestracja: wt, 22 stycznia 2008, 15:39
- Lokalizacja: Kielce
Re: Zapraszamy do reklamy
Na "filmową" reklamę nie natrafiłem, ale na papierową formę Melodii świata Telefunkena owszem. W załączeniu załączam skan.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Paweł
-
tszczesn
- moderator
- Posty: 11542
- Rejestracja: wt, 12 sierpnia 2003, 09:14
- Lokalizacja: Otwock
Re: Zapraszamy do reklamy
Papierową znałem, chociaż nie mam. A filmowych do tej pory nie. Żeby było ciekawe - reklama była dopasowana pod sklep w małej miejscowości, nie wiem jakie były koszty zrobienia takich plansz i ich wmontowania w gotową reklamę, ale najwyraźniej nawet niewielkim placówkom się to opłacało.