Nie do końca, dobrałem tak, że chodzi - ja głównie słucham punk rocka, starego rocka, i metalu, oraz folku, i sobie nawet radzi. Na filmiku załączyłem oczywiście muzykę "dyskotekową" tak, żeby był dobry efekt. https://streamable.com/wd7fdr W tym przypadku jednak oko wpięte jest tłumikiem na wyjście głośnikowe (Twojego wzmacniacza 2x6V6). Z drugiej strony - kupiłem te kity tylko z ciekawości.
Chiński kit "6E2 VU-meter"
Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn, OTLamp, Einherjer
-
szalony
- 1875...2499 postów

- Posty: 2053
- Rejestracja: wt, 14 sierpnia 2007, 14:15
- Lokalizacja: Gent
Re: Chiński kit "6E2 VU-meter"
Senza mai stancià nè mai rifiatà
Cumbattenti d'onore di Santa Libertà
Parechji sò spariti à o fior' di l'età
Surghjent'è acque linde di lu fium'unità
Cumbattenti d'onore di Santa Libertà
Parechji sò spariti à o fior' di l'età
Surghjent'è acque linde di lu fium'unità
-
Thereminator
- 6250...9374 posty

- Posty: 7585
- Rejestracja: sob, 2 kwietnia 2005, 21:42
- Lokalizacja: Nizina Wschodnioeuropejska
Re: Chiński kit "6E2 VU-meter"
W teorii nie ma różnicy między praktyką a teorią.
W praktyce jest.
W praktyce jest.