Jeżeli ktoś odbudowuje...

Ogłoszenia o sprzedaży lub przekazaniu elementów, urządzeń, literatury o tematyce związanej z tematyką forum.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn

ballasttube
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Posty: 3760
Rejestracja: czw, 25 marca 2010, 00:12

Jeżeli ktoś odbudowuje...

Post autor: ballasttube »

...Sterna 5E61-C,z początku lat 1950tych,
(na lampach E-11),
to odstąpię samo chassis do niego,
raczej kompletne,stan strychowy,
na części lub - do odbudowy.
Może ktoś posiada do niego
skrzynkę, to by dostała teraz
mieszkańca:-). Skala u niego
prostokątna wysoka.
Poproszę o odpowiedź.
Jacek "b/t"

PS: tylko po koszcie przesyłki, np.
InPostem,oczywiście - zawsze
odbiór osobisty w Trójmieście
alternatywny.