...Sterna 5E61-C,z początku lat 1950tych,
(na lampach E-11),
to odstąpię samo chassis do niego,
raczej kompletne,stan strychowy,
na części lub - do odbudowy.
Może ktoś posiada do niego
skrzynkę, to by dostała teraz
mieszkańca:-). Skala u niego
prostokątna wysoka.
Poproszę o odpowiedź.
Jacek "b/t"
PS: tylko po koszcie przesyłki, np.
InPostem,oczywiście - zawsze
odbiór osobisty w Trójmieście
alternatywny.
Jeżeli ktoś odbudowuje...
Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn
-
ballasttube
- 3125...6249 postów

- Posty: 3760
- Rejestracja: czw, 25 marca 2010, 00:12