Czy ktoś ma możliwość zmierzenia logo naklejonego na pokrywie takiego szpulowca ?
Mam możliwość dorobienia, ale chciałbym aby wymiary były "koszerne" choć to określenie aktualnie jest mocno pejoratywne
Z górki dziękuję
*przepaść już blisko więc brną dalej gubiąc zdrowy rozsądek po drodze*
Witaj, Roman.
Jeżeli "wykopię" gdzieś głęboko zakopaną "Wilgę" (jeszcze za życia Kol. Chrzana "zakopana"),
to dam Ci znać. Jak to nie pilne. Na razie jest etap "gdzieś to mam:-)/:-( )
Ale nigdy odwrotnie:-)
Pozdrawiam.
Jacek