magnetofon WILGA

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn, OTLamp, Einherjer

Awatar użytkownika
romanradio
1250...1874 posty
1250...1874 posty
Posty: 1615
Rejestracja: czw, 12 stycznia 2012, 08:41
Lokalizacja: poza światem

magnetofon WILGA

Post autor: romanradio »

Czy ktoś ma możliwość zmierzenia logo naklejonego na pokrywie takiego szpulowca ?
Mam możliwość dorobienia, ale chciałbym aby wymiary były "koszerne" choć to określenie aktualnie jest mocno pejoratywne :wink:
Z górki dziękuję
*przepaść już blisko więc brną dalej gubiąc zdrowy rozsądek po drodze*
ballasttube
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Posty: 3760
Rejestracja: czw, 25 marca 2010, 00:12

Re: magnetofon WILGA

Post autor: ballasttube »

Witaj, Roman.
Jeżeli "wykopię" gdzieś głęboko zakopaną "Wilgę" (jeszcze za życia Kol. Chrzana "zakopana"),
to dam Ci znać. Jak to nie pilne. Na razie jest etap "gdzieś to mam:-)/:-( )
Ale nigdy odwrotnie:-)
Pozdrawiam.
Jacek