Zgliszcza menueta (chyba) oddam za jakąś lampkę.
Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn
-
Mirecki
- 25...49 postów

- Posty: 32
- Rejestracja: czw, 8 grudnia 2022, 22:56
Zgliszcza menueta (chyba) oddam za jakąś lampkę.
Czołem. Wyszarpałam ostatnio resztki prawdopodobnie menueta w stanie agonalnym. Rocznik chyba 61. Zatrzymałem sobie trafa chassis i kondensator zasilacza. Nie siedzę w radiach więc nie wiem czy to może się komuś przydać. Są przełączniki, kondensator strojeniowy, jakieś dławiki potencjometr z włącznikiem i trochę retro bebechów. Jak komuś to potrzebne oddam, za jakąś lampkę (6c4p lub inny niewielki prostownik, ecc81/83, el95, ef86…), a jak ktoś nie ma lampek do oddania a potrzebuje to … też oddam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.