Kolekcja lamp

Ogłoszenia o sprzedaży lub przekazaniu elementów, urządzeń, literatury o tematyce związanej z tematyką forum.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn

Awatar użytkownika
Sternik
4 posty
4 posty
Posty: 4
Rejestracja: czw, 7 maja 2026, 13:20

Kolekcja lamp

Post autor: Sternik »

Na sprzedaż kolekcja lamp różnego rodzaju. Poniżej lista nieużywanych większość w oryginalnych pudełkach. Mam też sporo używanych, które dorzucę gratis. Interesuje mnie sprzedaż całości.

lampy.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Locutus
2500...3124 posty
2500...3124 posty
Posty: 2763
Rejestracja: sob, 4 sierpnia 2007, 23:09
Lokalizacja: LubLin

Re: Kolekcja lamp

Post autor: Locutus »

Zabrakło ceny….
¯\_(ツ)_/¯
Awatar użytkownika
Sternik
4 posty
4 posty
Posty: 4
Rejestracja: czw, 7 maja 2026, 13:20

Re: Kolekcja lamp

Post autor: Sternik »

Kolekcja jest pokaźna i o cenie chętnie porozmawiam w mniejszym gronie. Wierzę, że będzie atrakcyjna.
Ola Boga
625...1249 postów
625...1249 postów
Posty: 924
Rejestracja: ndz, 24 lipca 2022, 15:06

Re: Kolekcja lamp

Post autor: Ola Boga »

Sternik pisze: czw, 21 maja 2026, 16:33 Kolekcja jest pokaźna i o cenie chętnie porozmawiam w mniejszym gronie. Wierzę, że będzie atrakcyjna.
W dziale ogłoszenia umieszczamy oferty z konkretną ceną, bez podchodów. Bardzo proszę o uzupełnienie.
cirrostrato
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6668
Rejestracja: sob, 5 listopada 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kolekcja lamp

Post autor: cirrostrato »

Nikogo nie obrażam ale skąd nazwa KOLEKCJA,to raczej zbieranina a wiele z tych lamp można kupić (np. wszystkie telewizyjne) za grosze. A oczekiwania cenowe oferenta pozostają tajemnicą.....
Popierając kogoś warto sprawdzić jaki jest jego termin ważności.
Awatar użytkownika
Marek7HBV
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Posty: 4251
Rejestracja: wt, 1 grudnia 2015, 19:26

Re: Kolekcja lamp

Post autor: Marek7HBV »

Sternik pisze: czw, 21 maja 2026, 16:33 Kolekcja jest pokaźna i o cenie chętnie porozmawiam w mniejszym gronie. Wierzę, że będzie atrakcyjna.
Raczej jest to zestaw lamp użytkowych i w zakupie całości niepraktyczny. :D