Elektronika 409D

Lampowe odbiorniki telewizyjne i wszystko co jest z nimi związane.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn, OTLamp, Einherjer

Marconi
375...499 postów
375...499 postów
Posty: 497
Rejestracja: pt, 31 sierpnia 2007, 16:26

Elektronika 409D

Post autor: Marconi »

Witam! Szukam kineskopu do przenośnego telewizora produkcji CCCP Elektronika 409D. Mile widziane inne podzespoły.

Proszę o kontakt :wink:

Pozdrawiam
Krzysiek Kozłowski

Re: Elektronika 409D

Post autor: Krzysiek Kozłowski »

pytaj cirrostrato
Awatar użytkownika
walllker
625...1249 postów
625...1249 postów
Posty: 884
Rejestracja: wt, 19 czerwca 2007, 20:26
Lokalizacja: Witaszyce koło Jarocina (Wielkopolska)

Re: Elektronika 409D

Post autor: walllker »

Kolego nie interesuję się TV z ZSRR ale chyba mam jakiś mały kineskop około 5 cali czarnobiały z małego przenośnego TV produkcji ZSRR, tyle że obudowa była metalowa, a twoja jest w plastiku, jutro sprawdzę jak będę miał to mogę po cenie wysyłki odstąpić.
TELEWIZOREK52
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Posty: 4219
Rejestracja: czw, 3 grudnia 2009, 00:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Elektronika 409D

Post autor: TELEWIZOREK52 »

Prawdopodobnie masz Elektronikę WL100. Kinol powinien pasować.
Fashi
1 post
1 post
Posty: 1
Rejestracja: pt, 18 listopada 2011, 14:34

Re: Elektronika 409D

Post autor: Fashi »

Witam kolegów :) Jeśli jeszcze kogoś to interesuje to mam taki tv http://allegro.pl/telewizorek-mini-star ... 84959.html
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marcin K.
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6577
Rejestracja: śr, 18 stycznia 2006, 16:45
Lokalizacja: Kolonia Poczesna, jo90nq

Re: Elektronika 409D

Post autor: Marcin K. »

Mam takiego skubańca ale pod inną nazwą i z głowicą pełnopasmową bo szło to na rynek zachodzi (konieczne było dołożenie fonii równoległej). Odbiera znakomicie na tej swojej antence 8)
μ Ω Σ Φ π
SQ9MYU
gustaw353
1250...1874 posty
1250...1874 posty
Posty: 1773
Rejestracja: czw, 2 czerwca 2011, 19:43
Lokalizacja: Wrocław - Krzyki

Re: Elektronika 409D

Post autor: gustaw353 »

Kineskopy takie, jeszcze nie tak dawno, były stosowane w kardiomonitorach produkowanych w Polsce.
Nazwy, modelu nie pamiętam. Obecnie kardiomonitory te są prawdopodobnie wycofane i gdzieś może na Was czekają.
Awatar użytkownika
Furman Zenobiusz
1250...1874 posty
1250...1874 posty
Posty: 1344
Rejestracja: pn, 11 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Brzeziny

Re: Elektronika 409D

Post autor: Furman Zenobiusz »

Na elektrodzie ktoś ostatnio sprzedawał cały taki TV na części.
cirrostrato
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6668
Rejestracja: sob, 5 listopada 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Elektronika 409D

Post autor: cirrostrato »

Z używkami nigdy nic nie wiadomo,zwłaszcza niepewny stan kineskopu. Na Wolumenie stał jakiś czas Szilialis nówka, dawałem 20zł (mam takie TV), poszedł za ok. 50zł. Prawdziwy NOS.
Popierając kogoś warto sprawdzić jaki jest jego termin ważności.