Antaresy (???) dwa do wzięcia...

Lampowe odbiorniki telewizyjne i wszystko co jest z nimi związane.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn, OTLamp, Einherjer

Awatar użytkownika
ZoltAn
1250...1874 posty
1250...1874 posty
Posty: 1659
Rejestracja: ndz, 9 listopada 2003, 16:08
Lokalizacja: Gliwice, Górny Śląsk, GG 1699095 i 13822985

Antaresy (???) dwa do wzięcia...

Post autor: ZoltAn »

... na "cito".

Jeden (prawdopodobnie wciąż na chodzie) wycofany z eksploatacji w "letnim domu" (zastąpił go "kolor") - ok. 10 lat wstecz, drugi też powinien być sprawny, ale stoi nieużywany od 1981r. (kupiłem wtedy Jowisza 04 :D )

Obydwa z wymienionymi na nowe kineskopami (czas eksploatacji baniek nie przekraczał kilku miesięcy, więc pełnowartościowe).

"Dają - brać, biją - uciekać" - ale tutaj co najwyżej będą się bić po udach z uciechy, że się wolne miejsce na regale zrobi...

Gliwice, Górny Śląsk - dokładniejszy adres podam gdy się ktoś zamelduje...

W napadzie dobrego humoru (tzw. "świńska godzina") dorzucić mogę polskiego Videotona (do wymiany albo TPN31 albo tranzystor BU208A) z dobrym kinolem.

Pzdr. Zoltan
Nigdy nie dyskutuj z głupcem - ludzie mogą nie zauważyć różnicy! /Stanisław Jerzy Lec/
staszeks
2500...3124 posty
2500...3124 posty
Posty: 3090
Rejestracja: sob, 18 września 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Antaresy (???) dwa do wzięcia...

Post autor: staszeks »

Czyżby ,jak u mnie,remonty??
U mnie po nastepnym remoncie zabraknie miejsca dla mnie.
sam sobie w życiu
jakoś nie radzę
więc biuro porad
dla innych prowadzę
/Sztaudynger/
Awatar użytkownika
ZoltAn
1250...1874 posty
1250...1874 posty
Posty: 1659
Rejestracja: ndz, 9 listopada 2003, 16:08
Lokalizacja: Gliwice, Górny Śląsk, GG 1699095 i 13822985

Re: Antaresy (???) dwa do wzięcia...

Post autor: ZoltAn »

staszeks pisze:Czyżby ,jak u mnie,remonty??
To nie tak - na szczęście :lol:

Po prostu stoją mi na piwnicznym regale i wprost pod nogami trzy skrzynie - "bezproduktywnie"zajmując miejsce:

- wystawić czyli po prostu rzucić pod menelskie buciory - żal,
- rozbebeszyć dla dwóch dławików i transformatorów głośnikowych a resztę j.w. - żal,
- dać (po za hobbystami) nie ma komu, czarnobiałych - do tego półlampiaków - nikt nie chce...

- więc co, do cholery, mogę jeszcze z tymi grzmotami zrobić :evil: :?: :twisted:

W końcu wylądują w gliwickim Remondisie jako "recyklingi"...

Pzdr., Zoltan
Nigdy nie dyskutuj z głupcem - ludzie mogą nie zauważyć różnicy! /Stanisław Jerzy Lec/
cirrostrato
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6668
Rejestracja: sob, 5 listopada 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Antaresy (???) dwa do wzięcia...

Post autor: cirrostrato »

Mam cztery i dla mnie starczy ale na miejscu to bym zabunkrował(a jeszcze mam gdzie) i ktoś (może) by się zlitował i postawił u siebie w ciepełku,pomocą w naprawie/uruchomieniu bym służył....Takie czasy.A pamiętam jak na kredyt dla ,,młodych małżeństw" na początku stanu wojennego w pedecie wolskim jacyś młodzi kupowali taki TV za 15,5tys.zł(a pensja coś koło 3-4tys na rękę jak się starał człowiek) ,chwilę wcześniej (czyli przed 13 grudnia)kosztował 7,6tys.
Popierając kogoś warto sprawdzić jaki jest jego termin ważności.
Awatar użytkownika
Marcin K.
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6577
Rejestracja: śr, 18 stycznia 2006, 16:45
Lokalizacja: Kolonia Poczesna, jo90nq

Re: Antaresy (???) dwa do wzięcia...

Post autor: Marcin K. »

Kurcze do Gliwic niedaleko ale miejsca w piwnicy już ni ma :x :( :cry:
μ Ω Σ Φ π
SQ9MYU