Spotkanie - Wolumen - niedziela 10.02.2008

Masz nietypowy problem 'lampowy'? Spróbuj tutaj.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn

cirrostrato
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6668
Rejestracja: sob, 5 listopada 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie - Wolumen - niedziela 10.02.2008

Post autor: cirrostrato »

Jest szansa granicząca z pewnością,że około 10.00 będę na stanowisku ,,wojskowym".Jak Alek odpali serduszka to myślę,że możliwy odbiór osobisty kto zamawiał.
Popierając kogoś warto sprawdzić jaki jest jego termin ważności.
Awatar użytkownika
MKramer
250...374 postów
250...374 postów
Posty: 350
Rejestracja: pn, 1 stycznia 2007, 19:13
Lokalizacja: Wieliszew

Re: Spotkanie - Wolumen - niedziela 10.02.2008

Post autor: MKramer »

Dobry pomysł z odbiorem serduszek. Czyli jutro godz. 10.00.
Pozdrawiam
Mariusz Kram
Urban Turban
500...624 posty
500...624 posty
Posty: 618
Rejestracja: sob, 14 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spotkanie - Wolumen - niedziela 10.02.2008

Post autor: Urban Turban »

To i ja się pojawię :)
Do zobaczenia jutro.
cirrostrato
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6668
Rejestracja: sob, 5 listopada 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie - Wolumen - niedziela 10.02.2008

Post autor: cirrostrato »

Spotkanie oceniam bardzo sympatycznie i udanie.Kolega MKramer młodszy niż na załączanym zdjęciu i przemiły gość.Ale spotkanie MKramera z Florianem niejednoznaczne: mistrz Florian poznał MKramera i zachowując czujność rewolucyjną odmówił dyskusji zgodnie z zasadą ,,elementom kontrrewolucyjnym typu MKramer mówimy stanowczo NIE".Spotkanie u Alka przepite kapitalistyczną kolą,serduszka cudo.A ja kupiłem regulator pokojowy temperatury TR200 tygodniowy do pieca CO Junkersa za 20PLN (cena rynkowa ok.550) i działa.
Popierając kogoś warto sprawdzić jaki jest jego termin ważności.
Awatar użytkownika
szalony
1875...2499 postów
1875...2499 postów
Posty: 2055
Rejestracja: wt, 14 sierpnia 2007, 14:15
Lokalizacja: Gent

Re: Spotkanie - Wolumen - niedziela 10.02.2008

Post autor: szalony »

Muszę się tam kiedyś wybrać jak będzie jakieś spotkanie :) Tylko trzeba mi poczekać aż wraz z latem przyjdzie jakaś promocja w PKP na bilet Kraków-Warszawa i z powrotem :D
Senza mai stancià nè mai rifiatà
Cumbattenti d'onore di Santa Libertà
Parechji sò spariti à o fior' di l'età
Surghjent'è acque linde di lu fium'unità
Awatar użytkownika
KaKa
1875...2499 postów
1875...2499 postów
Posty: 2337
Rejestracja: śr, 22 listopada 2006, 14:45
Lokalizacja: Poznań

Re: Spotkanie - Wolumen - niedziela 10.02.2008

Post autor: KaKa »

szalony pisze:Muszę się tam kiedyś wybrać jak będzie jakieś spotkanie :) Tylko trzeba mi poczekać aż wraz z latem przyjdzie jakaś promocja w PKP na bilet Kraków-Warszawa i z powrotem :D
A nie chcesz jechać przez Poznań :)
http://www.pajacyk.pl/index.php
--
Wszelkie pytania o proszę kierować na kacper@selenoid.pl
--
Pozdrawiam, Kacper
Awatar użytkownika
szalony
1875...2499 postów
1875...2499 postów
Posty: 2055
Rejestracja: wt, 14 sierpnia 2007, 14:15
Lokalizacja: Gent

Re: Spotkanie - Wolumen - niedziela 10.02.2008

Post autor: szalony »

Jest średnio po drodze, ale bardzo chętnie ;) Tylko nie wiem czy w jeden dzień obrócę... :D
Senza mai stancià nè mai rifiatà
Cumbattenti d'onore di Santa Libertà
Parechji sò spariti à o fior' di l'età
Surghjent'è acque linde di lu fium'unità
Awatar użytkownika
KaKa
1875...2499 postów
1875...2499 postów
Posty: 2337
Rejestracja: śr, 22 listopada 2006, 14:45
Lokalizacja: Poznań

Re: Spotkanie - Wolumen - niedziela 10.02.2008

Post autor: KaKa »

szalony pisze:Jest średnio po drodze, ale bardzo chętnie ;) Tylko nie wiem czy w jeden dzień obrócę... :D
Spać jest gdzie. Nie ma problemu, tylko powiedz kiedy :)
http://www.pajacyk.pl/index.php
--
Wszelkie pytania o proszę kierować na kacper@selenoid.pl
--
Pozdrawiam, Kacper
Awatar użytkownika
szalony
1875...2499 postów
1875...2499 postów
Posty: 2055
Rejestracja: wt, 14 sierpnia 2007, 14:15
Lokalizacja: Gent

Re: Spotkanie - Wolumen - niedziela 10.02.2008

Post autor: szalony »

Myślę, że jakoś na wiosnę by było optymalnie ;) Więcej zależy od tego, jak Tobie pasuje ;)
Senza mai stancià nè mai rifiatà
Cumbattenti d'onore di Santa Libertà
Parechji sò spariti à o fior' di l'età
Surghjent'è acque linde di lu fium'unità
k24
625...1249 postów
625...1249 postów
Posty: 1228
Rejestracja: ndz, 31 października 2004, 18:32

Re: Spotkanie - Wolumen - niedziela 10.02.2008

Post autor: k24 »

Jak będziecie jechać pociągiem do Warszawy, to dajcie znać kiedy. W Żyrardowie to wam chociaż pomacham. :P
Awatar użytkownika
KaKa
1875...2499 postów
1875...2499 postów
Posty: 2337
Rejestracja: śr, 22 listopada 2006, 14:45
Lokalizacja: Poznań

Re: Spotkanie - Wolumen - niedziela 10.02.2008

Post autor: KaKa »

A Szalony zakręci lassem ( bo on szalony to może) i złapię Cię za dłoń wciągnie do pociągu :) .
http://www.pajacyk.pl/index.php
--
Wszelkie pytania o proszę kierować na kacper@selenoid.pl
--
Pozdrawiam, Kacper
Awatar użytkownika
szalony
1875...2499 postów
1875...2499 postów
Posty: 2055
Rejestracja: wt, 14 sierpnia 2007, 14:15
Lokalizacja: Gent

Re: Spotkanie - Wolumen - niedziela 10.02.2008

Post autor: szalony »

:)
Senza mai stancià nè mai rifiatà
Cumbattenti d'onore di Santa Libertà
Parechji sò spariti à o fior' di l'età
Surghjent'è acque linde di lu fium'unità