Lampy z sercem

Masz się czym pochwalić? Tutaj możesz zamieścić swoją reklamę, w tym czysto komercyjną. Jedyny warunek: trzymaj się tematu forum!!!

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn

Awatar użytkownika
megabit
1250...1874 posty
1250...1874 posty
Posty: 1836
Rejestracja: ndz, 10 września 2006, 15:33
Lokalizacja: Poznań

Re: Lampy z sercem

Post autor: megabit »

Ok pisze sie na to. Sztuk 1. Na kiedy moze byc? (mocno zalezy mi na czasie)
Paweł
pgrzesko@gmail.com

µ Ω ± ÷ Π φ Δ Θ Λ Σ Φ Ψ α β ½ ¼ ¾ ∑ √ ∞ ∫ ≈ ≠
Awatar użytkownika
Deiwid
250...374 postów
250...374 postów
Posty: 298
Rejestracja: ndz, 27 lutego 2005, 16:19
Lokalizacja: Mrzezino

Re: Lampy z sercem

Post autor: Deiwid »

Witam.
Też pisze sie na to.
Jeżeli to możliwe dolicz to do mojej paczki :)
Pozdro
Alek

Re: Lampy z sercem

Post autor: Alek »

Postaram się zrobić we wtorek lub środę. Ważne, aby deklarowali się wszyscy chętni.
cirrostrato
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6668
Rejestracja: sob, 5 listopada 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lampy z sercem

Post autor: cirrostrato »

Anoda BRAWO,Megabit jak kocha to poczeka,Alku rób i nie teoretyzuj!
Popierając kogoś warto sprawdzić jaki jest jego termin ważności.
Awatar użytkownika
megabit
1250...1874 posty
1250...1874 posty
Posty: 1836
Rejestracja: ndz, 10 września 2006, 15:33
Lokalizacja: Poznań

Re: Lampy z sercem

Post autor: megabit »

cirrostrato pisze:Anoda BRAWO,Megabit jak kocha to poczeka,Alku rób i nie teoretyzuj!
Kocha i poczeka :P termin jest dobry :D
Paweł
pgrzesko@gmail.com

µ Ω ± ÷ Π φ Δ Θ Λ Σ Φ Ψ α β ½ ¼ ¾ ∑ √ ∞ ∫ ≈ ≠
Awatar użytkownika
MarekSCO
2500...3124 posty
2500...3124 posty
Posty: 2678
Rejestracja: pn, 31 lipca 2006, 22:02
Lokalizacja: Żołynia podkarpackie

Re: Lampy z sercem

Post autor: MarekSCO »

Kurcze...
cirrostrato pisze:Alku,zamawiam w ciemno dla mojej ślubnej..
Skurczybyk cirrostrato zdążył, zanim podałeś cenę :twisted:
A ja z racji ciągłego obcowania z wiórami zaspałem :(
Alku
Mam nadzieję, że uwzględniłeś trudną ;) sytuację żonatych facetów i masz w ofercie jakieś specjalne wersje za 100 PLN ? :)
Chętnie z napisem ( na metryczce - nie w bańce ;) ), że firma PWL wykonała to cudeńko specjalnie dla Bethh :)

PS:
Mam Twój numer konta, ale na wszelki wypadek potwierdzenie go na PW było by wskazane :)
Miło mi z Wami :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jarosław
625...1249 postów
625...1249 postów
Posty: 1104
Rejestracja: pt, 27 lutego 2004, 11:08
Lokalizacja: Śląsk

Re: Lampy z sercem

Post autor: Jarosław »

Alek pisze:Postaram się zrobić we wtorek lub środę. Ważne, aby deklarowali się wszyscy chętni.
W takim razie kupuję 1szt.
cirrostrato
6250...9374 posty
6250...9374 posty
Posty: 6668
Rejestracja: sob, 5 listopada 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lampy z sercem

Post autor: cirrostrato »

MarkuSCO takiej ślubnej jak moja to drugiej nie ma..Przysięgała miłość!!...wierność!!... przy uczciwości to taki śmiech ją ogarnął,że księżulo mało nie zaniemógł...Ale wszystkim kawalerom życzę tak trafić...
Popierając kogoś warto sprawdzić jaki jest jego termin ważności.
Alek

Re: Lampy z sercem

Post autor: Alek »

Sytuacja na chwilę obecną wygląda tak, że są dwie sztuki, które czekają na pompowanie. Reszta w trakcie tworzenia. Tak więc sytuacja jest pod kontrolą :wink: .
Awatar użytkownika
megabit
1250...1874 posty
1250...1874 posty
Posty: 1836
Rejestracja: ndz, 10 września 2006, 15:33
Lokalizacja: Poznań

Re: Lampy z sercem

Post autor: megabit »

Alku - podziel sie fotkami :wink:

Jakbys mogl wrzucic kilka fociszy z kolejnych etapow bylbym wniebowziety :twisted:
Paweł
pgrzesko@gmail.com

µ Ω ± ÷ Π φ Δ Θ Λ Σ Φ Ψ α β ½ ¼ ¾ ∑ √ ∞ ∫ ≈ ≠
Awatar użytkownika
...:::SQL:::...
625...1249 postów
625...1249 postów
Posty: 748
Rejestracja: ndz, 18 września 2005, 19:47
Lokalizacja: Gdynia

Re: Lampy z sercem

Post autor: ...:::SQL:::... »

Dla mnie też 1 sztuka :D
Buduj(ę/emy) zegarek przekaźnikowy Obrazek
Obrazek
Alek

Re: Lampy z sercem

Post autor: Alek »

Pierwsze 3 szt właśnie są pompowane:). Po podliczeniu wychodzi, że będą równo trzy szarże po 3 szt :wink: .
Awatar użytkownika
jethrotull
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Posty: 4044
Rejestracja: sob, 3 czerwca 2006, 21:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Lampy z sercem

Post autor: jethrotull »

...:::SQL:::... pisze:Dla mnie też 1 sztuka :D
Patrz, a jak mi miałeś trafo wysłac to byłes bez kasy.
Alek

Re: Lampy z sercem

Post autor: Alek »

Ponieważ parę osób zapytywało o sposób podłączenia, to podaję go tutaj:
http://tubedevices.com/alek/pwl/valentine/valentine.htm
Awatar użytkownika
...:::SQL:::...
625...1249 postów
625...1249 postów
Posty: 748
Rejestracja: ndz, 18 września 2005, 19:47
Lokalizacja: Gdynia

Re: Lampy z sercem

Post autor: ...:::SQL:::... »

jethrotull pisze:
...:::SQL:::... pisze:Dla mnie też 1 sztuka :D
Patrz, a jak mi miałeś trafo wysłac to byłes bez kasy.
Taty gotówka a nie moja :P Ja jeszcze nie mam swej wybranki ;)
Buduj(ę/emy) zegarek przekaźnikowy Obrazek
Obrazek