Radio ?
Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn, OTLamp, Einherjer
-
OTLamp
- 1250...1874 posty

- Posty: 1408
- Rejestracja: śr, 7 października 2020, 21:02
Re: Radio ?
Wczesna wersja radia Calypso, z okiem EM4 lub EM34.
-
-kraz-
- 10...14 postów

- Posty: 11
- Rejestracja: czw, 24 czerwca 2021, 23:32
Re: Radio ?
Podejżewałem że to Kalypso ale nie byłem pewien, dla równowagi na drugą rękę kupiłem Telefunkena Symphonika Sz755, dzięki za informację Hieronim.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.