Zapraszamy do reklamy

Radioodbiorniki lampowe i wszystko co jest z nimi związane.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn, OTLamp, Einherjer

Awatar użytkownika
tszczesn
moderator
Posty: 11542
Rejestracja: wt, 12 sierpnia 2003, 09:14
Lokalizacja: Otwock

Zapraszamy do reklamy

Post autor: tszczesn »

https://ninateka.pl/movies,1/melodie-swiata,10470 - reklama Telefunkena. Na razie innej nie znalazłem. W szczególności chciałbym wiedzieć co było na płycie reklamowej Philipsa 4-38.
pawfil
125...249 postów
125...249 postów
Posty: 224
Rejestracja: wt, 22 stycznia 2008, 15:39
Lokalizacja: Kielce

Re: Zapraszamy do reklamy

Post autor: pawfil »

Na "filmową" reklamę nie natrafiłem, ale na papierową formę Melodii świata Telefunkena owszem. W załączeniu załączam skan.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Paweł
Awatar użytkownika
tszczesn
moderator
Posty: 11542
Rejestracja: wt, 12 sierpnia 2003, 09:14
Lokalizacja: Otwock

Re: Zapraszamy do reklamy

Post autor: tszczesn »

Papierową znałem, chociaż nie mam. A filmowych do tej pory nie. Żeby było ciekawe - reklama była dopasowana pod sklep w małej miejscowości, nie wiem jakie były koszty zrobienia takich plansz i ich wmontowania w gotową reklamę, ale najwyraźniej nawet niewielkim placówkom się to opłacało.