Strona 1 z 1

Pan Aleksander uczy i radzi.

: śr, 2 listopada 2016, 19:05
autor: TomekP
https://www.youtube.com/watch?v=1Nj3HL-9-Xw.
Czekamy na więcej. Może VacuumVoodoo da się namówić na małą "pogadankę, pouczankę" na forum.
Rzadko się ostatnio u nas udziela. A przydało by nam amatorom kilka uwag choćby o różnicach między przesterowaniem a obcinaniem.

Pozdrawiam.
Tomek

Re: Pan Aleksander uczy i radzi.

: czw, 17 listopada 2016, 21:13
autor: michel51
No sam wzmak super przester :shock: . Taki prawdziwy ,,fat sound'' jak to się mówi . Cztery EL84 i 18Wrms , czyżby końcówka w trybie PSE ? Bajecznie prosty (no bo Zagray to trochę wnętrzności ma) , jak ON to robi ? Tytuł jest że ograniczony budżet a nie wiedzę wyjaśnienia jak ograniczony ?

Re: Pan Aleksander uczy i radzi.

: wt, 22 listopada 2016, 18:21
autor: haterkmp
Nie 18W a 30W - obudowa jest z kitowego wzmacniacza dostępnego w US za kilkadziesiąt dolców który brzmi fatalnie... Budżet ograniczony jest mniej więcej tym, co każdy ogarnięty lutownik ma w swoich zasobach (drobnica oporowo-pojemnościowa) i tym, co może kupić od ręki (np. typowe transformatory, które stanowią lwią część wydatków na piecyk).