Strona 1 z 1
Wolumen 20.07
: ndz, 20 lipca 2003, 15:44
autor: Alek
Nie było (chyba) stoiska Pana Floriana. Ale ponieważ rzadko u niego kupuję nie ma co wylewać łez

. Natomiast dostałem nareszcie radzieckie dekatrony OG3 w stoisku wojskowym
Zresztą w tym stoisku była cała moc aterakcji-podstawki noval, triody 6C33C, klistron K-76...
Jednym słowem-dzień udany.
Re: Wolumen 20.07
: pn, 21 lipca 2003, 11:06
autor: Piotrek
A były może "czerowne" nixie ZM566M u Wojtka Persińskiego (stanowisko wojskowe).?
: pn, 21 lipca 2003, 12:01
autor: Alek
Nie przyglądałem się, ale chyba nie było. Były te polskie LC xxx i chyba jakieś ruskie. A powiedz mi jeszcze jak tam Twój analizator. Złożyłeś go już?
: śr, 23 lipca 2003, 00:00
autor: Piotrek
Taa... powierciłem już chassis. Wszystko niby gotowe, ale sama blacha nie za bardzo mi się podoba. Czekam więc, gdyż mam okazję, przy okazji zamówienia większej ilości obudów, zamówić obudowę pod ten analizator, ale profesjoanlnie wykonaną z wytłoczonymi otworami, gięciem i nawet lakierownaiem proszkowym. Wolę jeszcze poczekać te 2 tygodnie i mieć naprawdę profejonalnie złożone urządznie.
Tak łatwo się nie poddam
Co do nixie, to szuam takich podobnych, jak są w galerii (dzisiaj aktualizowana) i chwytam się każdej okazji.
Nixie ZM566M
: śr, 23 lipca 2003, 08:14
autor: Nieznaczny
Witam
Tydzień wcześniej na stoisku militarnym było kilka NIXIE ZM566M. Wiem to dokładnie bo sam kupiłem jedną sztukę (tak bez wyraźnej potrzeby). Sprzedający życzył sobie 3zł za sztukę. Lampki były używane ale wizualnie w stanie idealnym (żadnych podejrzanych przebarwień, nóżki czyste i bez nalotu). Wnioskuję stąd, że można je trafić na tym stoisku.
: czw, 24 lipca 2003, 13:31
autor: Adam
Fajnie tam macie. Wysrarczy skoczyć na wolumen i już, a ja muszę czekać aż ktos wystawi takie coś na allegro a lbo w jakimś lampowym ogłoszeniu

: czw, 24 lipca 2003, 20:57
autor: Alek
Zawsze możesz mi powiedzieć co potrzebujesz i będąc na wolumenie mogę wyszukać.
: pt, 25 lipca 2003, 23:14
autor: Adam
Dzięki za propozycję. Szukam triod
6N30P (dr) i kondesatorów
papierowo-olejowych z folią miedzianą (też z kraju techniki kosmicznej). Te ostatnie ktoś sprzedawał na allegro po 10zł/szt - 4uF/160V i 1uF/600V . Niestey już nie ma:(
: sob, 26 lipca 2003, 00:34
autor: Piotrek
Wiesz co... swego czasu takie dla zabawy malowałem na czarno , bo mi sie nudziło

. Miałem ich pełno. Wydałem wszystkie znajomym. Myślę jednak, że coś jeszcze się uchowało. Jutro je odkopię i obfotografuję. Podaj maila.
: sob, 26 lipca 2003, 11:36
autor: Adam
Juz jest. zapomniałem zaznaczyc odpowiednie pole w profilu. Dzięki
: ndz, 27 lipca 2003, 12:36
autor: Piotrek
Cześć,
Wysłałem Ci fotki tego, co mam na email podany przez Ciebie w profilu.
: pt, 22 sierpnia 2003, 18:35
autor: Vault_Dweller
Kto jest w Łodzi ten może co sobotę wpaść na ŁKS- tam jest jeden "lampiarz", ma szkła dużo (w tym pudełkowane NOSy) i podstawki też, jeszcze przekaźniki, kondziory, trafa... po prostu raj.