Wydzielono z 'Oszacowanie indukcyjności.'

Na umieszczone tutaj wątki niechaj spadnie zasłona milczenia. Ponieważ formalnie 'nie istnieją' naprawdę nie ma sensu się nimi zajmować.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn

kikor
75...99 postów
75...99 postów

Wydzielono z 'Oszacowanie indukcyjności.'

Post autor: kikor »

Locutus pisze:
śr, 5 stycznia 2022, 00:34
No jak już dostałeś na tacy literaturę, nie wypada nie zrobić tego metodą techniczną
\
No tak ,masz racje :lol: w wieku 60 lat będę się uczył wszystkich rzeczy od nowa ... Nie to żebym nie chciał ale 1-sze w pewnym wieku ciężko wiedza do łepetyny wchodzi 2- jest tych rzeczy b. dużo , 3-spalmy wszystkie osiągniecia cywilizacyjne i zacznijmy od epoki kamienia łupanego itd,itd
Poza tym kolegp Loctus Twoja odpowiedz jest nie na zadane pytanie,nie znasz odpowiedzi , nie chcesz odpowiedzieć konkretnie ? masz zły dzień ? chcesz podbudować swoje ego ? To cytując klasyka .... CZEP SIĘ SWOJEJ BABY :lol:

Awatar użytkownika
kubafant
2500...3124 posty
2500...3124 posty

Re: Oszacowanie indukcyjności.

Post autor: kubafant »

kikor pisze:
śr, 5 stycznia 2022, 07:04
No tak ,masz racje :lol: w wieku 60 lat będę się uczył wszystkich rzeczy od nowa ...
Jak nie chcesz się niczego nowego nauczyć to po co w ogóle zabierasz się za lampy? :roll:
Nie to żebym nie chciał ale 1-sze w pewnym wieku ciężko wiedza do łepetyny wchodzi 2- jest tych rzeczy b. dużo , 3-spalmy wszystkie osiągniecia cywilizacyjne i zacznijmy od epoki kamienia łupanego itd,itd
Kolega Piotr nie wzywa do odrzucenia osiągnięć cywilizacyjnych takich jak mostki RLC, ale do przećwiczenia pomiaru metodą techniczną, w celach czysto dydaktycznych, z pożytkiem dla ciebie i twojego zrozumienia zjawisk na które patrzysz. Tak jak każe się to robić studentom na zajęciach z podstaw elektrotechniki, bynajmniej nie dlatego, że uczelnie nie dysponują mostkami RLC...

Jeżeli metoda techniczna to jest kamień łupany, to może wywalmy do lamusa też prawo Ohma i inne takie starożytne, zakurzone bzdury? W końcu tych rzeczy jest bardzo dużo, po co tam je wszystkie znać :lol:
To cytując klasyka .... CZEP SIĘ SWOJEJ BABY :lol:
Chyba innych klasyków czytywaliśmy... :roll:

Awatar użytkownika
Locutus
1250...1874 posty
1250...1874 posty

Post autor: Locutus »

<potencjalny_post_do_kosza>
kikor pisze:
Locutus pisze:
śr, 5 stycznia 2022, 00:34
No jak już dostałeś na tacy literaturę, nie wypada nie zrobić tego metodą techniczną
\
No tak ,masz racje :lol: w wieku 60 lat będę się uczył wszystkich rzeczy od nowa ... Nie to żebym nie chciał ale 1-sze w pewnym wieku ciężko wiedza do łepetyny wchodzi 2- jest tych rzeczy b. dużo , 3-spalmy wszystkie osiągniecia cywilizacyjne i zacznijmy od epoki kamienia łupanego itd,itd
Poza tym kolegp Loctus Twoja odpowiedz jest nie na zadane pytanie,nie znasz odpowiedzi , nie chcesz odpowiedzieć konkretnie ? masz zły dzień ? chcesz podbudować swoje ego ? To cytując klasyka .... CZEP SIĘ SWOJEJ BABY :lol:
Napisałem bez złośliwości... i z emotką na końcu, więc trochę więcej dystansu i luzu :roll:
Wiek to tylko liczba, organy najlepiej konserwuje ich używanie... bo te nieużywane zanikają.

</potencjalny_post_do_kosza>

kikor
75...99 postów
75...99 postów

Locutus pisze:
śr, 5 stycznia 2022, 13:49
apisałem bez złośliwości... i z emotką na końcu, więc trochę więcej dystansu i luzu
Wiek to tylko liczba, organy najlepiej konserwuje ich używanie... bo te nieużywane zanikają.
Masz racje ,,wiecej luzu ,, jak najbardziej wskazane :!: :D

kikor
75...99 postów
75...99 postów

kubafant pisze:
śr, 5 stycznia 2022, 08:57
kikor pisze:
No tak ,masz racje :lol: w wieku 60 lat będę się uczył wszystkich rzeczy od nowa ...
Jak nie chcesz się niczego nowego nauczyć to po co w ogóle zabierasz się za lampy? :roll:
Nie to żebym nie chciał ale 1-sze w pewnym wieku ciężko wiedza do łepetyny wchodzi 2- jest tych rzeczy b. dużo , 3-spalmy wszystkie osiągniecia cywilizacyjne i zacznijmy od epoki kamienia łupanego itd,itd
Kolega Piotr nie wzywa do odrzucenia osiągnięć cywilizacyjnych takich jak mostki RLC, ale do przećwiczenia pomiaru metodą techniczną, w celach czysto dydaktycznych, z pożytkiem dla ciebie i twojego zrozumienia zjawisk na które patrzysz. Tak jak każe się to robić studentom na zajęciach z podstaw elektrotechniki, bynajmniej nie dlatego, że uczelnie nie dysponują mostkami RLC...

Jeżeli metoda techniczna to jest kamień łupany, to może wywalmy do lamusa też prawo Ohma i inne takie starożytne, zakurzone bzdury? W końcu tych rzeczy jest bardzo dużo, po co tam je wszystkie znać :lol:
To cytując klasyka .... CZEP SIĘ SWOJEJ BABY :lol:
Chyba innych klasyków czytywaliśmy... :roll:
I co te Twoje wypociny miały wnieść do tematu :?: Chyba tylko to jaki ja jestem głupi a Ty mądry...Dla mnie ten Twój przekaz świadczy o Twoich niedomaganiach w kontaktach międzyludzkich spowodowanych pewnymi brakami które wynosi się z rodzinnego domu. W poprzednim moim formowym wcieleniu jakoś kubafant był życzliwszy i chętniejszy w pomocy teraz widzę że przekuł to w mądrkowanie i pyszałkowanie . Kiedyś w rozmowie zapytałeś mnie dlaczego opuściłem to forum - przez takich jak Ty , za komuny po zakładach nazywało się ich ,,Starzy wyjadacze,, Wspomnę jeszcze że od Ciebie dostałem pierwszego laika na forum :D Już mi nie potrzebny -zwracam.
Jest jeszcze jeden taki przypięty post ;
https://www.forum-trioda.pl/viewtopic.php?f=18&t=13136
Czytałeś :?: nie sądzę , jakoś ode chciało mi się Ciebie pozdrawiać ....
...

Zablokowany