Remont Lazuryt 208

Lampowe odbiorniki telewizyjne i wszystko co jest z nimi związane.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn, OTLamp, Einherjer

Awatar użytkownika
Marek7HBV
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Posty: 4250
Rejestracja: wt, 1 grudnia 2015, 19:26

Re: Remont Lazuryt 208

Post autor: Marek7HBV »

tr2.5.jpg
:D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
trioda03
5...9 postów
5...9 postów
Posty: 6
Rejestracja: ndz, 3 maja 2026, 18:13

Re: Remont Lazuryt 208

Post autor: trioda03 »

OK. Dziękuję bardzo za odpowiedź i pomoc. Teraz sprawa następna: w związku z faktem, że brak w nim głośnika to udało mi się "dorwać" coś takiego: głośnik o parametrach GD.18-13/2 Z400=3,8 Ohma. Oryginalnie montowany był: GD 16/3(9)?/1. Czy mogę ten kupiony wstawić do tego Lazuryta?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Marek7HBV
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Posty: 4250
Rejestracja: wt, 1 grudnia 2015, 19:26

Re: Remont Lazuryt 208

Post autor: Marek7HBV »

Próba montowania może spowodować uszkodzenie membrany. To inny układ śrub i należałoby zastosować jakiś adaptor. :D