C E N Z U RA

Dyskusje na każdy temat.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn

czyt
125...249 postów
125...249 postów

C E N Z U RA

Post autor: czyt »

Z uwagi na zamknięcie mojego wątku, w którym Koledzy raczyli sobie zrobić magiel, oraz przeniesienie wątku o trolowaniu (nie o trolu, a o trolowaniu, nie o grzeszniku, a o GRZECHU) @TJ@ do KOSZ, nie pozwolono mi się odnieść do WASZYCH wypowiedzi, opinii bo z faktów to tylko @Kubafant napisał, że TJ zrobił Stereodekoder lampowy, który działa i zmierzone zostały separacja kanałów i zniekształcenia, i w ogóle "ładnie gra: (cały tuner lampowy @TomkaJaniszewski). Widocznie przegapiłem Wątek||| →to taki żarcik, w stylu tego Osoby, gorzki deczko - ja to kontroluję, przecież i realnie odczytuję, emocje, jeszcze: D

Miałem ten wpis zamieścić w Kosz, ale tam jest blokada. Także w związku z ocenzurowaniem mojej działalności tutaj, z powodu trolowania INNYCH, także np Tomka tszczesny - adminów, RomekD - uraziłem, bo napisałem, że nie na temat zestawiłeś eksperyment, no NIE NA TEMAT, badałeś sobie COŚ, zamiast tego, co wskazałem, przed trzaśnięciem klapą kufra. Który się rozprawił na koniec z "ZGZ ZGC" @ Tomek, wątkiem faktycznym tego Forum, miłego przebywania w ciepłym, bezpiecznym, uwitym gniazdku dotychczasowych prawd i złudzeń. Zrobiłem sobie, poprzednio, przerwę od natrętnego trola, którego prosiłem publicznie, dwa razy co najmniej.... Ale TROLL MUSI i co mu zrobisz. Nic. Żegnam, wylogowuję się. Moje konto możecie także ocenzurować, albo nie - zupełnie mnie to już nie interesuje. Przyjdzie tu kiedyś Einstein i wam, napisze wiele, wiele poczytnych i wartościowych rzeczy. A może jednak nie przyjdzie, tylko @Kubuś będzie robił za Admina i wyrocznię, bo już ze dwa lata się uczy i wyrobi zaraz STAŻA : D DDDDDDDDDDDDDDGdyby jednak, bo nie warto palić za sobą mostów, pozostawiam majl jozusjozusmałpa.poczta.fm. Dziękuję i przepraszam. Józef Aaa POZDRAWIAM :D :shock: :? :lol: :roll: :wink: :mrgreen: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: 8)
Może ma ktoś zbywającą UF21 - do mojej AGI - sekretarzyk?

cirrostrato
3125...6249 postów
3125...6249 postów

Re: C E N Z U RA

Post autor: cirrostrato »

Bo my tu jak widzisz tworzymy takie zamknięte kółeczko i gadamy o lampach i podobnych tematach, ale staramy się nie oceniać kolegów, zwłaszcza na "terenach" nietechnicznych, szkoda też, że zanim napisałeś to co napisałeś nie zmówiłeś się z TJ na kawę, może byś inaczej na wszystko spojrzał.....Powodzenia i pozdrawiam. Henryk
Jeśli masz kwadrę wnucząt i przechodząc na emeryturę wydaje ci się, że będziesz miał mnóstwo wolnego czasu, to ci się wydaje....

Awatar użytkownika
Thereminator
3125...6249 postów
3125...6249 postów

Post autor: Thereminator »

Chyba jednak kolega czyt zmienił zdanie co do zamiaru opuszczenia forum, bo dziś rano dostałem na skrzynkę kolejną wiadomość z cyklu "coś mi się uroiło, więc się do tego dostosuj i się ocenzuruj"
Ostatnio zmieniony pn, 22 lutego 2021, 13:40 przez Thereminator, łącznie zmieniany 1 raz.
W teorii nie ma różnicy między praktyką a teorią. W praktyce jest.

Awatar użytkownika
gsmok
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Kontakt:

Post autor: gsmok »

Wypowiadam się z opóźnieniem za co przepraszam.

Polecam piwko "BUH" przed podejmowałem desperackich decyzji :wink: .
Piszę o tym nie jako teoretyk, ale jako praktyk. Jesteśmy niewielką grupą pasjonatów lamp (i układów z nimi związanych). Po co się w ramach takiej małej społeczności kłócić. Liczę, że sprawa sama się rozstrzygnie pozytywnie.
Pozdrawiam
Grzegorz Makarewicz 'gsmok'

ODPOWIEDZ