Akcesoria do rdzeni RZC lub transformatory - dawców

Ogłoszenia o poszukiwaniu lub kupnie elementów, urządzeń, sprzętu i literatury związanej z tematyką forum.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn

Awatar użytkownika
kubafant
125...249 postów
125...249 postów

Akcesoria do rdzeni RZC lub transformatory - dawców

Post autor: kubafant » śr, 10 października 2018, 21:14

Witam,
Poszukuję akcesoriów (opasek zaciskowych i obejm-ramek do skręcania) do rdzeni RZC, posiadam znaczną liczbą RZC 35-100-30 i do nich głównie chciałbym te artykuły dokupić. Zapewne pasowałyby też takie od podobnych wielkościowo rdzeni, na wszelki wypadek załączam rysunek tych posiadanych przeze mnie.
Interesują mnie minimum dwa komplety.
Względnie mógłbym nabyć transformatory (niesprawne/spalone/cokolwiek), które mogłyby mi posłużyć za dawców.
Zdaję sobie sprawę, że można adaptować do tego celu metalowe opaski zaciskowe (robiłem tak), ale szukam dedykowanych artykułów. Zwłaszcza zależy mi na tych skręcanych ramkach, bo mój projekt zakłada wykorzystanie po czterech rdzeni na transformator (celem zapewnienia właściwego przekroju kolumny) i coś takiego usztywniłoby i unieruchomiło całość.

Pozdrawiam!
Załączniki
RZC 35-100-30.jpeg
Moje rdzenie
RZC.jpg
Na tej fotografii widać oba rodzaje akcesoriów, o których piszę - skręcane obejmy oraz opaski.
Opaski na zdjęciu są lutowane - takie mnie nie interesują (nie mam jak ich założyć) - tylko skręcane.

ODPOWIEDZ