Stabilizujmy co się da!

Układy półprzewodnikowe pełniące ważne funkcje pomocnicze w układach lampowych.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn

gustaw353
1250...1874 posty
1250...1874 posty

Re: Stabilizujmy co się da!

Post autor: gustaw353 » śr, 27 stycznia 2016, 01:01

Zawsze lubiłem przystawać do ludzi z bogatą wiedzą (nie tylko inżynierską) - szczególnie w dobie przedinternetowej. Nie było wstydem o coś zapytać czy poprosić o pomoc. Pamiętam te burze mózgów. Ciekawe były czasy. Obecnie mamy Forum.
I dziś nie stronię od ludzi mądrzejszych . Staram się również wysłuchiwać „młodych” elektroników-amatorów. Oni, nie mający rozumu skrępowanego teorią też potrafią podpowiedzieć ciekawe rozwiązanie, przy tym oni sami tego nie zarejestrują.
Myślę, że nasze (być może merytoryczne) dysputy zainteresują innych kolegów.
Kol. Tomku, odsyłając do strony kol. DL2KQ zachęcałem wszystkich przysłuchujących się naszej dyskusji i nie omieszkałem przypomnieć link. Nie lubię „przepisywać książki” i dla tego często podaję odsyłacze do ciekawych źródeł.
Czasy niestety mamy takie, że nie możemy prezentować publicznie naszych (!) projektów objętych klauzulą tajności. Te stare, czasami porzucone konstrukcje też są ciekawe i przy tym w klimacie Triody.
Były to moje skromne myśli, kiedyś drobnego rzemieślnika, dziś budżetowego wyrobnika.
To tak mimochodem bo dział i temat nie dla filozoficznych rozważań. Może w innym miejscu...?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wracając do tytułowego tematu – to czy faktycznie należy wszystko „stabilizować co się da !” ?

ODPOWIEDZ