Zmiany w Kąciku Audiofilskim

Na umieszczone tutaj wątki niechaj spadnie zasłona milczenia. Ponieważ formalnie 'nie istnieją' naprawdę nie ma sensu się nimi zajmować.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn, Piotr

szaza

Zmiany w Kąciku Audiofilskim

Post autor: szaza » ndz, 5 marca 2017, 09:46

tuxcnc pisze:Nie mam zamiaru prowadzić żadnej dyskusji, bo naprawdę nie ma o czym. Raczej chciałem coś wyjaśnić.
Wielu ludzi poświęciło kawałek swojego życia, żeby to forum było tym czym jest, więc należy tego forum bronić przed ludźmi, którzy chcą wykorzystać je jako darmową trybunę do rozpowszechniania treści o wątpliwej prawdziwości.
To chyba jest oczywiste ?
Głosisz wielkie słowa , to prawda wielu ludzi z tego forum szanuję. Wielu ludzi ma pasję .

Nie zmienia to faktu, że jest to również forum o audio gdzie znajduje się watek audiofilski. Po moim przyjściu nagle zaczeli w nim pisac ludzie , którzy nie byli w nim aktywni. To dla forum dobre. Jest ruch są rozmowy.

Niedobre jest to, że większość z piszących to osoby roszczeniowe nie mające bladego pojęcia co to jest hi-end i audiofilizm. Ba większość z nich nie ma sprzętu Hifi przez co poruszane tematy i wypisywane twierdzenia są śmieszne , na pewno nie przystroją konstruktorom wzmacniaczy lampowych audio.
tuxcnc pisze: Tacy ludzie są udręką, ponieważ wepchną się wszędzie i zaczynają się panoszyć jak kukułcze pisklę. Właśnie mieliśmy przykład jak użytkownik z tygodniowym stażem na forum próbował porozstawiać po kątach Administrację ...
Stary, nikogo nie ustawiałem po kątach jak też nie będę za bardzo zmieniał mojego sposobu pisania. Na Wasze obrzydliwe odpowiedzi starałem się odpowiadać sensownie bez większych emocji. Mam nadzieję, że gdy już odsiejemy faktycznych zainteresowanych audio od "pieniaczy" to klimat w zakładce audiofilskiej się zmieni na dobre.

Pokory Panowie. Piszcie gdzie chcecie. Mnie Wasze techniczne zakładki nie interesują.

Pozdrawiam
szaza

Awatar użytkownika
gsmok
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Kontakt:

Re: Zmiany w Kąciku Audiofilskim

Post autor: gsmok » ndz, 5 marca 2017, 09:54

Szaza - ponieważ mimo prośby o nie prowadzenie tutaj prowokujących dyskusji nadal to robisz, dopisuję Cię do Grupy Stażystów. Od tej pory do odwołania Twoje posty będą podlegac procedurze akceptaccji przed publikacją.

Ten ostatni post akceptuję i przenoszę do Kosza.
Pozdrawiam
GSMOK

Zablokowany