Ostrzeżenie

Informacje o zmianach i nowych możliwościach Forum

Moderator: gsmok

szaza

Ostrzeżenie

Post autor: szaza » czw, 2 marca 2017, 19:44

Temat

posting.php?mode=reply&f=14&t=7662

Dostałem ostrzeżenie za :

Proszę nie zmieniać swoich wpisów jak ktoś na nie odpowie, wprowadza to zamęt w dyskusji. Funkcja ta służy tylko poprawianiu niezauważonych od razu błędów.

Bardzo proszę pokazać w którym miejscu regulaminu jest mowa o niemożliwości korzystanie z tej funkcji ( edycji ) w celu edycji posta jak również informuję, że co najmniej dwoje użytkowników dziś edytowało swoje posty zanim ja napisałem na nie odpowiedz w owym temacie.

Rozumiem, że Pan moderator sprawiedliwie obdzielił wszystkie 3 osoby takim samym ostrzeżeniem , czy tylko ja dostałem :) ?

Awatar użytkownika
gsmok
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Kontakt:

Re: Ostrzeżenie

Post autor: gsmok » czw, 2 marca 2017, 20:07

Spokojnie. Nie ma się co denerwować. Forum daje możliwość edycji postu przez Użytkownika do momentu aż ktoś nie odpowie na post. Być może pojawił się jakiś błąd, który to umożliwił.
Dobrze by było, jeśli nawet taka nieoczekiwana możliwość się pojawi nie korzystać z niej.

Moderatorzy mają prawo do moderowania i dawania ostrzeżeń. Nie sądzę, aby ostrzeżenia były nieodzowną przyczyną zakładania z ich powodu nowych wątków. Najlepiej, w miarę możliwości załatwiać te sprawy poprzez wiadomości prywatne z Moderatorem. Nie wydaje mi się dobrym zwyczajem cytowanie ostrzeżeń - to trochę przypomina ujawnianie zawartości korespondencji :? . Być może inni (jak wspomniałeś) też dostali ostrzeżenia i po prostu ich nie ujawniają, tylko wyjaśniają lub przyjmują do wiadomości.
Pozdrawiam
GSMOK

szaza

Post autor: szaza » czw, 2 marca 2017, 20:11

gsmok pisze:Spokojnie. Nie ma się co denerwować. Forum daje możliwość edycji postu przez Użytkownika do momentu aż ktoś nie odpowie na post. Być może pojawił się jakiś błąd, który to umożliwił.
Dobrze by było, jeśli nawet taka nieoczekiwana możliwość się pojawi nie korzystać z niej.

Moderatorzy mają prawo do moderowania i dawania ostrzeżeń. Nie sądzę, aby ostrzeżenia były nieodzowną przyczyną zakładania z ich powodu nowych wątków. Najlepiej, w miarę możliwości załątwiać te sprawy poprzez wiadomości prywatne z Moderatorem.
Ja to wszystko rozumiem. Tylko widzisz drogi moderatorze podstawy do ostrzeżenia ?

Uważam, że to nie ładne i tyle.

Pozdrowienia

Awatar użytkownika
gsmok
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Kontakt:

Post autor: gsmok » czw, 2 marca 2017, 20:17

Nie przeczytałeś uważnie mojej wypowiedzi. Uznałeś, że ostrzeżenie było niesprawiedliwe więc masz możliwość wyjaśnienia sprawy z Moderatorem korzystając z poczty prywatnej :!:
Pozdrawiam
GSMOK

szaza

Post autor: szaza » czw, 2 marca 2017, 20:21

gsmok pisze:Nie przeczytałeś uważnie mojej wypowiedzi. Uznałeś, że ostrzeżenie było niesprawiedliwe więc masz możliwość wyjaśnienia sprawy z Moderatorem korzystając z poczty prywatnej :!:
Wyjaśnienia to jedno a zła wola to drugie. Pw wysłałem.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Piotr
moderator
Kontakt:

Post autor: Piotr » sob, 4 marca 2017, 02:21

:arrow: szaza

Chciałem zauważyć, że twoje zachowanie jest, jakby to powiedzieć, niestosowne. Przychodzisz na forum, wypisujesz multum postów w stylu ocierającym się o trolling, po czym próbujesz ustawiać po kątach starych użytkowników nie oszczędzając nawet admina. A więc proponuję ci, abyś trochę wstrzymał konie. Dla własnego dobra, jak to raczyłeś poradzić komuś innemu.

ps. Tolerowanie twojej wybujałej aktywności w wątku o kablach zrzucam na mój chwilowy totalny brak wolnej chwili na forumowe sprzątanie. Przeczytanie 20 stron przepychanek jest w tym momencie poza moim zasięgiem. Ale co się odwlecze, to nie uciecze.

Awatar użytkownika
romanradio
1250...1874 posty
1250...1874 posty

Post autor: romanradio » sob, 4 marca 2017, 08:33

100/100 !
trudne początki ???
ale to nie żadne usprawiedliwienie
w trosce o poziom forum bardzo proszę moderatorów o zwiększoną wiosenną aktywność
dla dobra prawdziwych użytkowników
pozdrawiam uprzejmie
Roman
znów odwaliłem kawał dobrej a niepotrzebnej roboty
---------------------------------------------

szaza

Post autor: szaza » sob, 4 marca 2017, 08:36

Piotr pisze::arrow: szaza

Chciałem zauważyć, że twoje zachowanie jest, jakby to powiedzieć, niestosowne. Przychodzisz na forum, wypisujesz multum postów w stylu ocierającym się o trolling, po czym próbujesz ustawiać po kątach starych użytkowników nie oszczędzając nawet admina. A więc proponuję ci, abyś trochę wstrzymał konie. Dla własnego dobra, jak to raczyłeś poradzić komuś innemu.

ps. Tolerowanie twojej wybujałej aktywności w wątku o kablach zrzucam na mój chwilowy totalny brak wolnej chwili na forumowe sprzątanie. Przeczytanie 20 stron przepychanek jest w tym momencie poza moim zasięgiem. Ale co się odwlecze, to nie uciecze.
Nie przesadzaj. W którym miejscu widzisz troliing ? Piszę w wątku audiofilskim i w/g mojej wiedzy to inni userzy zajmują się tam troliingiem.

Co do stażu - co to za pomysł abym musiał się płaszczyć przed starymi userami ? To jakieś podwójne standardy wypowiedzi ?

Po Twojej wypowiedzi dowiedziałem się , że nie można przyjąć na forum i zacząć pisać powodując tym rozmowę bo ? Bo to niezgodne z głównym nurtem technicznym forum ?

Ps. zapraszam do wątku audiofilskiego , możemy porozmawiać o Twoich wzmacniaczach i rozłożyć je na audiofilskie czynniki ( bez podtekstów )

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sob, 4 marca 2017, 08:40 przez szaza, łącznie zmieniany 1 raz.

szaza

Post autor: szaza » sob, 4 marca 2017, 08:40

romanradio pisze:100/100 !
trudne początki ???
ale to nie żadne usprawiedliwienie
w trosce o poziom forum bardzo proszę moderatorów o zwiększoną wiosenną aktywność
dla dobra prawdziwych użytkowników
pozdrawiam uprzejmie
Roman
Nie pisze nic złego. Jeżeli Ty jesteś taki prawdziwy użytkownik to po prostu omijaj tą nieprawdziwą zakładkę audiofilską.
Nie piszę nigdzie indziej za to to Wy jak muchy przylatujecie do tematu nie po sensowną rozmowę ale wykrzykiwać swoje manifesty .....
Liczę na sensowną audiofilską rozmowę , taką na jaką pozwala owa zakładka.

Chcecie mi zamknąć usta ograniczając mi możliwość pisania ?

tuxcnc
250...374 postów
250...374 postów

Post autor: tuxcnc » sob, 4 marca 2017, 09:14

szaza pisze:Chcecie mi zamknąć usta ograniczając mi możliwość pisania ?
Po prostu uprawiasz trolling.
Było by dużo lepiej gdybyś odpowiadał na pytania, zamiast zmieniać temat.
Myślę, że wiele osób chętnie by z Tobą porozmawiało o tym jak mierzyłeś swoje kable miernikiem RLC, ale tego tematu najwyraźniej się boisz i uciekłeś w głupią gadkę na której godzinie słychać pierdnięcie basisty.
W tej sytuacji zacząłem mieć wątpliwości czy Ty faktycznie masz ten miernik, czy masz jakieś kable i czy cokolwiek próbowałeś zmierzyć metodami technicznymi.
Uznałem, że na "dyskusje" z Tobą najzwyczajniej szkoda czasu, bo nie szanujesz swojego rozmówcy.
To oczywiście moja subiektywna ocena, ale myślę że forum nic by nie straciło gdybyś dostał bana.

Awatar użytkownika
szewek
500...624 posty
500...624 posty
Kontakt:

Post autor: szewek » sob, 4 marca 2017, 09:16

Siłą tego forum, wyjątkowego chyba w naszym kraju, jest m.in. spokój i rzeczowe, uprzejme dyskusje. Uszanuj to.
Piotr.
"Ci, co zaufali Panu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły: biegną bez zmęczenia, bez znużenia idą."

szaza

Post autor: szaza » sob, 4 marca 2017, 09:18

szewek pisze:Siłą tego forum, wyjątkowego chyba w naszym kraju, jest m.in. spokój i rzeczowe, uprzejme dyskusje. Uszanuj to.
Piotr.

Czy mam Ci zacytować te uprzejme zwroty skierowane do mojej osoby ?

szaza

Post autor: szaza » sob, 4 marca 2017, 09:19

tuxcnc pisze:Po prostu uprawiasz trolling.
Było by dużo lepiej gdybyś odpowiadał na pytania, zamiast zmieniać temat.
Myślę, że wiele osób chętnie by z Tobą porozmawiało o tym jak mierzyłeś swoje kable miernikiem RLC, ale tego tematu najwyraźniej się boisz i uciekłeś w głupią gadkę na której godzinie słychać pierdnięcie basisty.
W tej sytuacji zacząłem mieć wątpliwości czy Ty faktycznie masz ten miernik, czy masz jakieś kable i czy cokolwiek próbowałeś zmierzyć metodami technicznymi.

Uznałem, że na "dyskusje" z Tobą najzwyczajniej szkoda czasu, bo nie szanujesz swojego rozmówcy.
To oczywiście moja subiektywna ocena, ale myślę że forum nic by nie straciło gdybyś dostał bana.

Nie boję się niczego. Niestety ciężko rozmawia się z 10 osobami na raz z których tylko dwie wykazują chęć rozmowy.
Jednak powiem, że już wczoraj poszło znacznie lepiej.

Ban to tylko metoda represji a nie rozwiązania problemu. Chyba tego nie rozumiesz ?

tuxcnc
250...374 postów
250...374 postów

Post autor: tuxcnc » sob, 4 marca 2017, 09:24

szaza pisze:Niestety ciężko rozmawia się z 10 osobami na raz z których tylko dwie wykazują chęć rozmowy.
Przez tydzień natłukłeś 130 postów o niczym. Po co ?
Zacznij merytorycznie rozmawiać z tymi, którzy wykazują chęć merytorycznej dyskusji, a nikt się Ciebie nie będzie czepiał.

szaza

Post autor: szaza » sob, 4 marca 2017, 09:26

tuxcnc pisze:Przez tydzień natłukłeś 130 postów o niczym. Po co ?
Zacznij merytorycznie rozmawiać z tymi, którzy wykazują chęć merytorycznej dyskusji, a nikt się Ciebie nie będzie czepiał.
O niczym ? To rozmowa o Tym o czym większość z Was nie potrafi rozmawiać lub kreuje się na audio speców nie będąc nawet osłuchanymi.

Pozwól , że będę kontynuował temat, może dojdziemy wspólnie do jakiś wniosków a pierwsze zgrzyty miną .....
Tylko trzeba odsiać tych, którzy nie mają sprzętu audio :)

ps. pisanie postów w takiej częstotliwości jest zabronione ? Raczej nie, a kilu z Was częściej niż zwykle logowało się na forum, to chyba dobrze ?
Jesteś zazdrosny że mam pomarańczową gwiazdkę i większego ptaszka od Ciebie ? Na awatarze oczywiście .....

Zablokowany