Kupię /poszukuję

Informacje o zmianach i nowych możliwościach Forum

Moderator: gsmok

kraz
625...1249 postów
625...1249 postów

Kupię /poszukuję

Post autor: kraz » śr, 4 lutego 2015, 09:37

Witam, denerwuje mnie w tym dziale jak ktoś czegoś szuka do swojego radyjka a nie da żadnego zdjęcia, ja rozumiem że nie wszystko można znaleźć w sieci i jak nie ma czegoś to nie wiadomo jak wygląda ale na podstawie zdjęcia radia, czy gałki można już szukać koledzy mają w swoich zasobach różne rzeczy, ale jak kolega szuka jednej gałki a drugą ma to niech zrobi fotkę, jak ktoś ma Malwę to wie jak wygląda gałka i nie wykręci od swojego, jak ktoś ma wiadro gałek a nie ma Malwy to nie użyczy nawet do zrobienia gałki bo nie wie jak wygląda i nie będzie chciało mu się szukać po necie jak wygląda bo to zadanie szukającego, apel do szukających kolegów MAKSIMUM WIADOMOŚCI, pozdrawiam Hieronim.

Piotrek J.
625...1249 postów
625...1249 postów

Re: Kupię /poszukuję

Post autor: Piotrek J. » śr, 4 lutego 2015, 09:43

Ja dawałem ze zdjęciem viewtopic.php?f=37&t=27865 ale w niczym to nie pomogło :)

kraz
625...1249 postów
625...1249 postów

Post autor: kraz » śr, 4 lutego 2015, 11:11

Witam, no trudna nie wszystko się ma ale może kiedyś ktoś potknie się o jakiegoś grata zabierze do domu i to będzie akurat coś kto szuka i skojarzy na forum "przecież takie coś u mnie leży", ale wracając do sedna sprawy to jest apel do szukających a nie wysilających się, ja pomijam takie ogłoszenia wychodzę z założenia że jeżeli komuś nie chciało się zrobić fotki lub umieścić linka to dlaczego ja mam szukać jak wygląda dana część, pozdrawiam Hieronim.

Awatar użytkownika
gsmok
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Kontakt:

Post autor: gsmok » śr, 4 lutego 2015, 11:20

Popieram apel. Równocześnie zaznaczam, że Moderatorzy nie ingerują w sposób prezentacji ogłoszenia. Mogą tylko przyłączyć się do przedstawionej propozycji.
Pozdrawiam
GSMOK

cirrostrato
3125...6249 postów
3125...6249 postów

Post autor: cirrostrato » ndz, 15 marca 2015, 20:34

W temacie ,,kupię'' sprawa stosunkowo świeża i trwa. Jakiś czas temu ktoś z forum chciał kupić lampy NOS, mam te typy w sporej ilości, dogadaliśmy temat. Lampy doszły całe jednak kupujący zakwestionował jakość dwóch z nich, podobno pomiary wykazały zaniżoną o ok. 10%emisję i inne parametry (nie sprecyzował jakie), lampy na pewno nowe ale ja ich nie mierzyłem, dość dawno kupiłem większą ilość też od kogoś z triody, cenę sprzedaży ustaliłem z dwuzłotowym przebiciem ale poniżej cen osiąganych na Allegro. Sprawa poza forum dalej się toczy, słowa (niepotrzebnie) padają coraz ostrzejsze, zażądałem przysłania z powrotem tych dwóch ,,trefnych'' lamp (wszystkie numery tej samej serii) bo podobno mają ,,nadpalone'' szkło baniek. Stąd moja propozycja do kolegów na przyszłość, że jeśli chcą kupić lampy nie tylko nowe ale o gwarantowanych katalogowych parametrach niech to WYRAŹNIE zaznaczą w ofercie kupna, nie każdy mierzy ( ja też nie zawsze), nawet nowe, lampy. Dziś już wiem dlaczego doświadczeni sprzedawcy na Allegro zaznaczają, że sprzedają lampy NOS ale nie gwarantują ich parametrów z racji chociażby ich wieku. Sprawa dalej trwa, ilość nerwów nie warta tych kilkunastu złotych......Przed chwilą dostałem wiadomość, że nie ma sensu ciągnąc tematu dalej, zgadzam się choć apel do kolegów aby chcąc kupić cokolwiek dokładnie określali parametry zakupu pozostaje aktualny.
Jeśli masz kwadrę wnucząt i przechodząc na emeryturę wydaje ci się, że będziesz miał mnóstwo wolnego czasu, to ci się wydaje....

Awatar użytkownika
saico
1250...1874 posty
1250...1874 posty
Kontakt:

Post autor: saico » sob, 11 kwietnia 2015, 12:24

Z ciekawości co to były za lampy, że musiały spełniać tak drakońskie parametry?

ODPOWIEDZ