Nowa zakładka Praca w dziale Ogłoszenia - sonda

Informacje o zmianach i nowych możliwościach Forum

Moderator: gsmok

Awatar użytkownika
gsmok
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Posty: 3503
Rejestracja: wt, 8 kwietnia 2003, 08:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowa zakładka Praca w dziale Ogłoszenia - sonda

Post autor: gsmok » pn, 16 czerwca 2014, 08:46

saico pisze:Poparcie jest a Admin siedzi cicho... może chciałby, aby te ogłoszenia były płatne? Osobiście wolałbym, aby tak się nie stało.
Przyznaję, że do tego momentu nawet mi to nie przyszło do głowy, ale tak sobie czytam i coraz bardziej skłaniam się do stwierdzenia, że pomysł jest przedni. Zastanawiam się tylko, jak podziękują Ci ogłoszeniodawcy za taką sugestię :wink: .
To oczywiście żart.
saico pisze:No to Panowie z Administracji, bez urazy, kiedy ruszycie tyłki? Czy o wszystko w tym kraju trzeba wojować?
Z mojego doświadczenia wynika, ze jeśli nie ma się kolegów na wysokich stanowiskach państwowych, z którymi sprawy załatwia się przy wódeczce w lokalu, to rzeczywiście w tym kraju o wszystko trzeba wojować :? .

Teraz na poważnie. Założenie nowego działu to nie jest tylko kwestia zmiany struktury Forum (to można zrobić błyskawicznie), lecz problem z jego dalszym utrzymaniem. Już teraz dostaję mnóstwo maili z pretensjami, że ktoś chciał coś kupić a okazało się, że ogłoszenie nie jest już aktualne. I kto jest temu winien - oczywiście ja. A co będzie, gdy te pretensje nie będą dotyczyć zakupu kilku oporników za złotówkę, lecz pracy lub zlecenia za wiele tysięcy złotych. Mam pójść siedzieć za nieodpowiedzialnego ogłoszeniodawcę? Muszę to wszystko przemyśleć. Opracować jakiś regulamin, który będzie mnie chronił itp. To niestety trwa. Byłbym wdzięczny za propozycje treści regulaminu.
Tymczasem, przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby dawać ogłoszenia o pracy/zleceniach w istniejących działach.
Pozdrawiam
GSMOK

Awatar użytkownika
saico
1250...1874 posty
1250...1874 posty
Posty: 1715
Rejestracja: pt, 12 lutego 2010, 11:00
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Nowa zakładka Praca w dziale Ogłoszenia - sonda

Post autor: saico » pn, 16 czerwca 2014, 09:27

Wreszcie jakieś konkrety :) Tak myślałem, że obawiacie się konsekwencji.... a regulamin, tu jest wzór jak go zrobić - http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2278093.html

ODPOWIEDZ