Zmiany w witrynie TRIODA

Informacje o zmianach i nowych możliwościach Forum

Moderator: gsmok

Awatar użytkownika
gsmok
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Kontakt:

Zmiany w witrynie TRIODA

Post autor: gsmok » pt, 20 stycznia 2012, 08:06

Witam

Ponieważ nie jestem w stanie równocześnie administrować Forum oraz ręcznie aktualizować zawartość witryny internetowej TRIODA (zaczęło się to odbijać na częstotliwości aktualizacji :( ) zmuszony jestem do przeniesienia dotychczasowej zawartości witryny do systemu zarządzania treścią (CMS), który takie aktualizacje ułatwia.

Widok witryny przez jakiś czas będzie oparty na jednym z gotowych szablonów systemu. Wynika to z faktu, ża za rzecz najważniejszą uznałem wypełnienie jej treścią merytoryczną, zaś o wygląd zadbam później. "Stara" zawartość witryny jest cały czas dostępna, zmienił się jedynie jej adres i można ją wyświetlić korzystając z menu nowej witryny.

Do systemu planuję również dołączyć materiały, które znajdują się na stronie Fonaru. Ponieważ system zarządzania treścią posiada własną wyszukiwarkę, więc skuteczność wyszukiwania będzie znacznie większa od szukania informacji zawartej na stronach Fonaru utworzonych w tradycyjnej technologii HTML.

Już teraz otrzymuję sygnały o zauważonych błędach funkcjonowania witryny TRIODA. Staram się je poprawiać na bieżąco. Bedę wdzięczny za dalsze wnikliwe weryfikowanie dostępu do informacji. Uwagi można mi przekazać mailem, na pw lub bezpośrednio w niniejszym wątku.
Pozdrawiam
GSMOK

klik

Re: Zmiany w witrynie TRIODA

Post autor: klik » pt, 20 stycznia 2012, 10:11

Ja tam se radzę.
Chociam niekomputerowe zwierzę :D
a.k.

Awatar użytkownika
gsmok
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Kontakt:

Re: Zmiany w witrynie TRIODA

Post autor: gsmok » śr, 25 stycznia 2012, 21:59

Wprowadziłem do bazy spisy treści wszystkich Radioamatorów. Teraz można szukac informacji o zawartości Radioamatorów za pomocą wyszukiwarki. Zacząłem wprowadzać dane dotyczące Radioamatora i Krótkofalowca (czyli Radioamatora od 1962 roku po zmianieu jego nazwy).
Pozdrawiam
GSMOK

ODPOWIEDZ